עזרה ריווחית - הנה"ח

הני כגנס

משתמש מקצוען
שלום וברכה
אשמח למידע על הדפסת צ'קים בדידים
אמרו לי שבאמצעות תוכנת ריווחית ניתן להדפיס
אין לי את התוכנה - אני לא מנה"ח
האם כדאי לרכוש אותה לצורך זה בלבד
או שיש דרך אחרת להדפסת צ'קים?
אודה לעזרתכם

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

הני כגנס

משתמש מקצוען
אולי לא הובנתי
יש לי צ'קים שהבנק הפיק
אני צריכה להדפיס עליהם לפקודת סכום וכו'

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אולי לא הובנתי
יש לי צ'קים שהבנק הפיק
אני צריכה להדפיס עליהם לפקודת סכום וכו'
אז מספיק מדפסת רגילה, יש לצלם את השיק של הבנק על נייר רגיל ולשחק בזה, עד שתגיע שהשיק יודפס כמו שצריך.
השאלה היא אחרת, האם אתה צריך את התוכנה בשביל ההדפסה, שאז תוכל להסתדר כנ"ל, או שאתה רוצה גם תוכנת מחשב, עם מעקב על כל שיק, עם כרטיסי ספקים, עובדים, אברכים וכל הנלווה.
ובמקרה זה כדי לך רווחית או כל תוכנה מתחרה...

הני כגנס

משתמש מקצוען
תודה רבה
התכוונתם ליצור תבנית בקובץ וורד וליבא מתוכנת אקסל פרטי המוטב וכו'?
אנסה לשחק

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה