דרוש מידע ריהוט לבית איפה קונים? אשמח להמלצות מנסיון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

גולש בנט

משתמש מקצוען
אשמח להמלצה לשולחן וכיסאות למטבח (פינת אוכל) בבני ברק

תודה רבה

א. ב

משתמש מקצוען
כן
אתה חושב שזה גרוע
אני לא מתכון שזה הפסגה אבל כן זה טוב

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
באזור התעשיה החדש של ראשון לציון יש הרבה חנויות ריהוט חלקן זולות יותר וחלקן יקרות ואף יוקרתיות..סעו לטייל..

ברכתי

משתמש פעיל
בירושלים יש חנות רהיטים- רהיטים בשפע
קניתי שם הרבה פעמים, גם לזוגות נשואים
מאוד מרוצה, איכות שרות, יש עם מי לדבר
בבוקר פתוח מ-12 משהו כזה או בשעות הערב
הרב סורוצקין 38 · 053-314-3267

ק'סניק

משתמש מקצוען
אני לא הכי ממליצה על אשל רהיטים,
אמנם הם זולים בפער משמעותי מחנויות אחרות,
אבל השירות שלהם לא משהו בכלל-הם אומרים שהם יביאו את המוצר ביום מסוים וזה לא תמיד קורה,
אנחנו הזמנו מהם חדר שינה - החדר יצא נדיר באמת!
אבל על כל שטות עד שענו ועד שעזרו לנו זה לקח המון זמןןן...
הם כותבים במפורש שההתחייבות היא ל30 ימי עסקים וכל השאר זה בגדר השתדלות גרידא!!!
אני עובד איתו הרבה ואף פעם לא היה לי שלא הגיע בזמן!!!

אוהב ציון

משתמש פעיל
כן , ממליץ מאוד , אני קניתי מתצוגה שלהם , ככלל תמיד ממליץ לקנות מתוצוגה רואה מה קונה ביד ומיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה