התייעצות ריהוט, איפה קונים?

אחד שחושב

משתמש פעיל
אני מחפש לקנות חדר שינה, דא עקא שאין לי מושג איפה קונים, ואיך יודעים איכות של חנויות.
אשמח לעזרה.

יקרה מפז

משתמש רשום
אני מחפש לקנות חדר שינה, דא עקא שאין לי מושג איפה קונים, ואיך יודעים איכות של חנויות.
אשמח לעזרה.
אני הייתי ממליצה על נגר פרטי אלוף העולם, עבודה איכותית לפי כל דרישות הלקוח,רוצים פרטים?

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מכירה נגר מאוד מקצועי
עבודה איכותית מאוד מאוד
לפי כל השיגעונות של הלקוח
ממליצה בחום
משה: 0533112322

עזרי מעם ה'

משתמש רשום
אני ממליצה על דקוריה - חנות רהיטים בעמנואל, נכון שזה נשמע די מרתיע להגיע לעמנואל אבל אם אתם רוצים שרות טוב, אז בואו לעמנואל רק פה תמצאו את השרות הכי מדהים שיש.

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מומלץ לעשות סקר שוק, ולבוא למס' חנויות שנחשבות אמינות עם כל הפרמטרים הרצויים,
כמו: סוג מזרנים, גודל ארון וטיב שלו, סוג מיטות וראש מיטה, ולהשוות ביניהם.
לעיתים ישנו הפרש במחירים ובטיב בין החנויות השונות, ולכן מומלץ ללכת לקנות בחנות אמינה עם שירות טוב.
(מניסיון אישי, מומלץ לקבל אינפורמציה על חנות ספיציפית ולא לשאול באופן כללי)

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
יש חנות די חדשה במודיעין עלית בשם יוטקיניג משהו כזה
יש שם אחד מיכאל בחור ממש מיוחד ואדיב
אבל רק בתיאום מראש כי כל אחד מקבל קוד כדאי שיוכל להיכנס
משהו ייחודי זה לא חנות זה דירת תצוגה אפשר לשבת שעות מלא מלא סוגים משהו ממש ממש מושלם
באנו מחוץ לעיר לפני פסח
גם מחירים סבירים אבל העיקר שירות מדהים וסחורה משובחת מאוד

03-5101234
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ד. מ.

משתמש פעיל
אשל רהיטים מאד מאד זול בלי להתפשר על האיכות, מה שכן יש שם עומס והשירות פחות אישי...., אז אם שווה לכם המאמץ והכאב ראש בשביל הנחה של אלפי שקלים מומלץ בחום. (יש כאן כמה אשכולות בפרוג על החנות, לא קראתי אותם אבל אני מאמין שיהיה שם מידע).

hgec3345

משתמש חדש
היום בשוק יש יותר זול מאלו שכתבו למעלה , וגם שירות הרבה יותר איכותי אחד על אחד המון יחס והמחיר מאד מוזל ברמות בירושלים שווה בדיקה ממליצה מאד
0527673436

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה