דרוש מידע רחוב הכינור בגבעת זאב

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח מאד לשמוע פרטים על האזור הבנתי שזה צמוד לאגן האיילות - האם מתאים לזוג ליטאי צעיר עם ילדים?
מי האכלוסיה?
תודה מראש!

@שוקו

משתמש חדש
אשמח מאד לשמוע פרטים על האזור הבנתי שזה צמוד לאגן האיילות - האם מתאים לזוג ליטאי צעיר עם ילדים?
מי האכלוסיה?
תודה מראש!
אם אינני טועה הכינור זה שייך לרמת גבעת זאב , כשאנחנו ביררנו על האזור הבנו שזה אזור יותר מודרני ומעורב עם דתיים ואגן האיילות הוא האזור החרדי ליטאים ספרדים חסידים

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה על המענה..
כן חשוב לי להבין מה זה מעורב? סגנון מתחרדים קרית יובל/גילה או סגנון רמה א בבית שמש?
תודה רבה!!

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שוקו כתב נכון, רחוב הכינור שייך לרמת גבעת זאב, ולא לאגן האיילות.
(רמת גבעת זאב יוצאת מתוך רחוב באגן האיילות, אבל מדובר בשכונה נפרדת)
רוב האוכלוסיה דתית או חילונית, או דתיים-לייט. (יש חרדים בודדים פה ושם)
בית הספר שם הוא ממ"ח.

האם מתאים לזוג ליטאי צעיר חרדי עם ילדים? -לא ממש.

@שוקו

משתמש חדש
תודה על המענה..
כן חשוב לי להבין מה זה מעורב? סגנון מתחרדים קרית יובל/גילה או סגנון רמה א בבית שמש?
תודה רבה!!
כפי שציינו מדובר באוכלוסיה דתית ומודרנים מאד לא חרדי בכלל ולכן המחירים שם יותר זולים מאגן האיילות.כך היה כשאנחנו ביררנו על האזור לפני כמה חודשים

Yael Mor

משתמש מקצוען
רחוב הכינור ספציפית הוא חרדי מודרני וגם דתיים. לפחות הבניין שאני מכירה ואין שם יותר מידי בנינים.(משהו כמו 8 אם אני לא טועה, אלו עם הפס לד למעלה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה