דרוש מידע רוצה לעשות תאום מס אבל לא יכולה לענות על השאלות זיהוי

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מנסה להרשם פעם ראשונה: שואלים שאלות זיהוי
אבל אין כרטיס אשראי, אין דרכון
אין דיווחים קודמים כי רק עכשיו היא מתחילה לעבוד?
איך עושים שם רישום?
ועולה על כולנה
אני מנסה לשלוח שאלה בצור קשר אז כותבים שרק באזור האישי... אני לא יכולה להגיע לאזור האישי כי... וחוזר חלילה
ללכת למס הכנסה זה לנסוע מחוץ לעיר...

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני הזמנתי כרטיס אשראי על שמי.
היה לי קל יותר מאשר לנסוע ולחכות בתור.
(כרטיס של רמי לוי).

avim10

משתמש מקצוען
אני מנסה לשלוח שאלה בצור קשר אז כותבים שרק באזור האישי... אני לא יכולה להגיע לאזור האישי כי... וחוזר חלילה
מנסיון, אפשר למלא טופס 116 ולשלוח דרך מפ"ל, לבחור נושא כללי כלשהו (תחת מס הכנסה) ולכתוב שאין לך אפשרות להרשם לאזור האישי כי אין כ.א., ולכן את נאלצת לבקש תיאום מס בדרך זו.
שולחים תוך מס' ימים למייל את האישורים.
אבל יתכן שנפלתי על פקידה נחמדה מדי :)

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ועד שכבר עניתי על שאלות הזיהוי שיכולתי, הוא כותב לי שחלק מהנתונים שהזנתי שגויים,
והם לא!!:devilish::devilish::devilish:

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
מנסה להרשם פעם ראשונה: שואלים שאלות זיהוי
אבל אין כרטיס אשראי, אין דרכון
אין דיווחים קודמים כי רק עכשיו היא מתחילה לעבוד?
איך עושים שם רישום?
ועולה על כולנה
הכי פשוט
תנסו השיג דרך האתר את כתובת האימייל של מחלקת תיאומי מס נמצא באתר רשות המיסים (כמובן לאזור שאליו שייכים)
ולשלוח מייל עם תלושים וכו' ולפרט מה העבודה העיקרית ,ומה העבודה המשנית , שבשבילה עושים תיאום מס'
אני עושה כך כבר יותר מ 5 ש'
ומקבל את התיאום מס למייל ישירות מהפקיד

נערך לאחרונה ב:

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הכי פשוט
תנסו השיג דרך האתר את כתובת האימייל של מחלקת תיאומי מס נמצא באתר רשות המיסים (כמובן לאזור שאליו שייכים)
ולשלוח מייל עם תלושים וכו' ולפרט מה העבודה העיקרית ,ומה העבודה המשנית , שבשבילה עושים תיאום מס'
מה עושים אם העבודה המשנית חדשה ועוד אין תלושים?
לחכות עם התיאום מס?
אם בטופס 101 של העבודה המשנית, סימנתי שיורד לי מס על העבודה העיקרית, עלי לעשות עוד משהו?
אני מבולבלת מאוד, לא מבינה בזה מאום ומתעבת את הביוקרטיות האלו :rolleyes::rolleyes:
אשמח לעזרה!

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לחכות עם התיאום מס?
אם בטופס 101 של העבודה המשנית, סימנתי שיורד לי מס על העבודה העיקרית, עלי לעשות עוד משהו?
אני מבולבלת מאוד, לא מבינה בזה מאום ומתעבת את הביוקרטיות האלו :rolleyes::rolleyes:
אשמח לעזרה!
ברגע שסימנת לעבודה המשנית שי לך עוד עבודה , הם יורידו לך את המס המירבי עד שתביאי תיאום מס
ולכן תעשי תיאום מס בזריזות

• תודה
Reactions: sth

avim10

משתמש מקצוען
איך עושים אם לא דרך האתר?
ממלאים טופס 116 ושולחים, (כמובן בצירוף התלושים המתאימים).
פורמלית - ניתן בדואר.
מעשית, כבר נכתב כאן:
מנסיון, אפשר למלא טופס 116 ולשלוח דרך מפ"ל, לבחור נושא כללי כלשהו (תחת מס הכנסה) ולכתוב שאין לך אפשרות להרשם לאזור האישי כי אין כ.א., ולכן את נאלצת לבקש תיאום מס בדרך זו.
שולחים תוך מס' ימים למייל את האישורים.
אבל יתכן שנפלתי על פקידה נחמדה מדי
או כאן:
הכי פשוט

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ברגע שסימנת לעבודה המשנית שי לך עוד עבודה , הם יורידו לך את המס המירבי עד שתביאי תיאום מס
ולכן תעשי תיאום מס בזריזות
אז בעצם אפשרת לעשות תאום מס רק אחרי שיש תלוש גם מהעבודה המשנית? ז"א שתמיד בחודש הראשון ירד הרבה מס?

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
לחכות עם התיאום מס?
אשמח לעזרה!
פשוט מאוד (לא צריך תלושים של העבודה המשנית)
מבקשים מהמשרד של העבודה המשנית את מס תיק ניכויים במס הכנסה
והרי ברור שיודעים כמה אמורים להרוויח פלוס מינוס
ולפי הערכה הזו הזה שולחים מייל לרשות המיסים
מציינים את העבודה העיקרית ומצרפים תלוש אחרון
וכותבים את מקום העבודה המשנית כולל מס תיק ניכויים ומציינים כמה בערך אמורים להרוויח ברוטו
ובדרך כלל הפקיד בלכת המס נותן את התקרה הגבוהה
לדוג' אם אמורים להרויח בעבודה המשנית 6 א' ורק ב 9 א' יורד מס
אז הפקיד בדרך כלל הולך על 9 א'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה