נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה לא ספירה. אלא סיכום.

האם אפשרי להרחיב את הבחירה של מציאת יחודיים בכמה עמודות יחד?
מבחינת איש צוות
מבחינת תאריך
מבחינת שעת כניסה
שעת יציאה
ניסיתי, ניתקעתי

אנא, אשמח לגאונות שלך

נערך לאחרונה ב:

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
2 שאלות:

איך עושים שאקסל יפתח לעריכה קובץ שהורד מהאינטרנט, ללא שיצטרכו ללכת להגדרות של המסמך ולפתוח אותו לעריכה. זה מרגיז כל פעם!!!

מספרים שמופיעים בתא צר הופכים בהעתקה ל"#########", איך עושים שזה יהיה מספר בלי להרחיב את התא (אני מעתיק מאקסל לשיטס וזה מועתק ככה).

:mad::mad::mad:

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
power query (איחוד טבלאות) בגוגל שיטס קיים ?
מישהו יודע

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
2 שאלות:

איך עושים שאקסל יפתח לעריכה קובץ שהורד מהאינטרנט, ללא שיצטרכו ללכת להגדרות של המסמך ולפתוח אותו לעריכה. זה מרגיז כל פעם!!!
תעבור ל- קובץ> אפשרויות>מרכז יחסי האמון>תצוגה מוגנת
ותבטל את ה- V שיש על קבצים מהאינטרנט
ויש גם קיצור דרך לזה בלחיצה על ההודעה של התצוגה המוגנת

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
איך מגדירים בשיטס שגובה תא ישתנה לפי תוכנו?

Cהרשי

משתמש רשום
לא כ"כ הבנתי איך בנויה הטבלה. אם כל שורה מתייחסת למבחן אחד אז אפשר בנוסחת countif
אם יש עמודה של כמות מבחנים בכל שורה אז צריך sumif.
אם כל שורה מתייחסת לתלמיד אחד אז צריך את התוצאה של countif להכפיל ב 30
דוגמאות לנוסחאות:
C:C טווח השמות של הבודקים,
D1 שם הבודק
קוד:
=COUNTIF(C:C,D1)

C:C טווח שמות הבודקים,
D1 שם הבודק
E:E טווח כמות מבחנים
קוד:
=SUMIF(C:C,D1,E:E)
ללא שם-2 העתק.jpg

זה דוגמא של הטבלה כל תלמיד עשה כמות שונה של מבחנים. איך אני עושה סיכום למטה כמה כל קוד בודק בדק מתוך הסיכום כמות מבחנים.
תודה

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי קובץ אקסל שייצאתי מתוכנת 'זמנים', אני רוצה לקבל בטור שלישי את ההפרש שבין שני הטורים - לא הסתדרתי להכניס את זה, או משום שמוגדר כשעות, או אולי בגלל שבכל תא לפני המספר יש איזה גרש כזה ' .
2020-05-17_104632.jpg

אשמח להיעזר בכם

קבצים מצורפים

• ZMAN.xls
    KB 25.5 · צפיות: 23

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• ZMAN.xls
    KB 58.5 · צפיות: 17

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה.
אבל כשההפרש הוא מספר שלילי (מינוס) הוא לא מציג לי את זה
תראה במצורף
איך עושים נוסחא שיתאים גם לזה?

קבצים מצורפים

• ZMAN.xls
    KB 28.5 · צפיות: 19
נערך לאחרונה ב:

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• ZMAN.xls
    KB 35.5 · צפיות: 14

רמתי

משתמש רשום
מי יודע???
בדפדוף בתוך גליון אקסל ע"י הגורר למטה שמאל, תלוי בכמות העמודות הפעילות, ובמידה שיש לדוגמה רק 30 עמודות, אפשר בקלות להפנות שמאלה את הגורר עד סוף הפעילות. לפעמים משום מה הגרירה לסוף, מובילה לעמודה הסופית CZA... למרות שאין עמודות פעילות יותר מ30 בדוגמה הנ"ל. שמתי לב שכשמכניסים קישור למאקרו זה תמיד גורם לכך. האם יש דרך להתגבר על זה

רבקה ברזל

משתמש פעיל
יש לי רשימות של אלפי מ.ז. באקסל.
אני רוצה לחפש מ.ז מסוים - איפה הוא מופיע? וכמה פעמים?
האם יש אפשרות בכלל לחיפוש מספר?
תודה מראש!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה