נתוש1212

משתמש מקצוען
לדוג' אם הזכות הינו בעמודה A והחושבה בעמודה B ושורת הבינים הוא בעמודה C תלך ב-C2 לחץ = אח'''כ C1, + (תוסיף) A2 - (מינוס) B2, ותקבל ב-C2 את סיכום ביניים, אח''כ תעמוד על סוף התא ותמשוך את זה עד סוף הטבלה וכך תקבל את סיכום הבינים של כל שורה, לפי הנתונים ששמת בכל שורה
עשיתי כמו שאמרת וזה נתן לי סיכום בינים לאותו תא. אך משיכה של הנוסחה על כל התאים לא משנה בהם כלום, למה? מה לעשות?

נתוש1212

משתמש מקצוען
מה כתוב בשורת הנוסחאות בלחיצה על תא שהעתקת אליו את הנוסחה?

את הנוסחה שהצבתי בתא

נתוש1212

משתמש מקצוען
מה כתוב בשורת הנוסחאות בלחיצה על תא שהעתקת אליו את הנוסחה?
הנה זו הטבלה שאני עכשיו רוצה לסכם את סיכומי הבינים, תראה את הנוסחה
1652656705568.png

נתוש1212

משתמש מקצוען
לעמוד בתא G8, להקליד =, ללחוץ בתא שמעליו, להקליד + ואז ללחוץ בתא הימני וכו', כשגומרים לוחצים אנטר
עשיתי עכשיו כך אך שוב זה מסכם לי רק את אותו תא. סימון של כל תאי G לא מסכמת לי אותם גם עם לחיצה על אינטר

Yeshivish

משתמש פעיל
עשיתי עכשיו כך אך שוב זה מסכם לי רק את אותו תא. סימון של כל תאי G לא מסכמת לי אותם גם עם לחיצה על אינטר

כעת מעתיקים בכונטרול C כונטרול V או בגרירה את התא G8 לכל תאי G (עד G100 או היכן שנגמרות השורות)
רק לשים לב שלשורה הראשונה G7 שמים נוסחה בלי G6 כי בG6 אין נתונים

נתוש1212

משתמש מקצוען
כעת מעתיקים בכונטרול C כונטרול V או בגרירה את התא G8 לכל תאי G (עד G100 או היכן שנגמרות השורות)
רק לשים לב שלשורה הראשונה G7 שמים נוסחה בלי G6 כי בG6 אין נתונים
אני לוחץ על תא G8 ויורד ממנו על התאים שתחתיו אך הם לא משתנים שאני משחרר וגם לא עם אינטר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה