מידע שימושי רופא שיניים טוב וזול בירושלים?

דוב-ז

משתמש חדש
ממליצה על דנטלית
אולי לא זיל הזול
אבל לא ממציאים שם טיפולים שלא צריך
ותמיד הרופא ינסה להציל את השן בלי טיפול שורש

הרופאים הממולצים בן דהן / אלפסי / בן שימול

מקפיץ...
על סמך מה את אומרת את זה ? יש לך ניסיון איתם בכתרים או בשתלים ?
היית אצל בן דהן ספציפית ?

הציעו לי עכשיו שם תוכנית טיפולים ואני מתלבט אם לברר בעוד מקומות ...

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הקפצה..
מישהו שעשה טיפולי שיניים במרפאת שליו לפני כמה שנים טובות ויכול להמליץ עליהם או להיפך?
אין לי מושג למה אוהבים פה בפרוג להכפיש את שמם, אני עשיתי אצלם סדרת טיפולים של שורש וסתימות, (כמובן במחיר זול מאד.) ואני מאד מרוצה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אין לי מושג למה אוהבים פה בפרוג להכפיש את שמם, אני עשיתי אצלם סדרת טיפולים של שורש וסתימות, (כמובן במחיר זול מאד.) ואני מאד מרוצה.
וכמוך יש עוד שמאד לא מרוצים, אנשים מבררים - והם רוצים לשמוע על כולם, לא שאוהבים להכפיש, פשוט לתת מידע לאחר שיכול למנוע (באחוזים מסויימים) הרבה עגמת נפש.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ד"ר נגארי ברח' שרי ישראל 4. מרפאה במראה לא עדכני. ד"ר לא צעיר, עובד מצוין ,אמין ,אנושי, ולא יקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה