רופא שיניים בכללית - גואד דחאברה -מומלץ? קצת דחוף..

בים בם בום

משתמש צעיר
חדשים בכללית
קבעו לנו תורים לרופא - גואד דחאברה
בסניף רוממה
למישהו יש ניסיון איתו? עם המרפאה?
דחוף לי לדעת...

תודה על העזרה פה בפורם!!

ישי.כ

משתמש פעיל
אשתי עשתה בסניף זה טיפול אבל לא נראה לי אצלו.

זה מה שמצאתי עליו,

עדיף לך לכתוב מה סוג הטיפול שאת צריכה, וחברי הפורום ימליצו לך על רופא.

בים בם בום

משתמש צעיר
אשתי עשתה בסניף זה טיפול אבל לא נראה לי אצלו.

זה מה שמצאתי עליו,

עדיף לך לכתוב מה סוג הטיפול שאת צריכה, וחברי הפורום ימליצו לך על רופא.

מחפשת רופא שיניים מומלץ (בהדגשה על רופא לגבר)
סתימות, טיפולי שורש וכ'

וכן אם יש רופאה מומלצת כנ"ל.

תודה רבה!

ישי.כ

משתמש פעיל
הבנתי שאי אפשר תמיד להמליץ על רופא אחד.
כי לפעמים הטיפול בקופ"ח מתחלק לשני רופאים, כגון טיפולי שורש.
תנסי אצל ד"ר רוזמן יוליה (כך הומלץ).
יש לה גם מרפאה פרטית במבשרת.
תחומי עיסוק:
כתרי זרקוניה, בניית עצם, השתלות עצם, השתלות שיניים בהרדמה, הלבנת שיניים ועוד.. מתמחה בציפוי שיניים אסתטי ושתל טיטניום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה