רופאת נשים

עלומת שם

משתמש רשום
מי הכי מומלצת מבין הבאות?
אימה אקבשב
נתנאלה הינמן
שלוה ספיר

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי אצל אמה אקבשב, רופאה מאוד נחמדה לטעמי.
אחת אחרת אמרה לי שפחות התחברה לסגנון.
(היא גם היתה המיילדת שלי באחת הלידות, ומאוד הייתי מרוצה ממנה, זה היה עוד לפני שהכרתי אותה כרופאה בכללית).

עלומת שם

משתמש רשום
אני הייתי אצל אמה אקבשב, רופאה מאוד נחמדה לטעמי.
אחת אחרת אמרה לי שפחות התחברה לסגנון.
(היא גם היתה המיילדת שלי באחת הלידות, ומאוד הייתי מרוצה ממנה, זה היה עוד לפני שהכרתי אותה כרופאה בכללית).

היא רוסיה קשוחה?

RachelMe

משתמש מקצוען
היא רוסיה קשוחה?
ממש לא (היא בכלל דתיה ואולי סוג של חרדית) - נעימה ונחמדה.
מה שכן היא קצת לחוצה ומלחיצה, משהו קטן לא נראה לה - מיד תבואי כל שבוע, ותעשי מוניטור, וכו'. יש מי שזה דווקא מתאים לה ויש מי שלא...

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ספיר שלוה זה גבר, מקבל גם בלאומית, אני אישית לא הייתי צריכה משהו מיוחד ( לא מעקב הריון וכו׳) אבל הוא בסדר

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול ברשותה של 'עלומת שם'
אשמח למידע על רופאת נשים טובה בבני ברק במכבי.
עד כה הלכתי לרופא נשים ולאחרונה הבנתי שיש בעיה הלכתית בעניין, אם אפשרי לקבל את אותו הטיפול , הזמינות והמקצועיות ע"י רופאה.
אשמח לעזרתכם גם באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה