רוזיצאה (אדמומיות בפנים)

שאשי

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני סבלתי שנים מאדמומיות בפנים ויובש נורא הרגשתי ממש שזה כמו סבוריאה בפנים
כיום ב''ה אני משתמשת בקרם מעולה!!!!!!!! של ד''ר טבע בביתר עולה 140 ש''ח, ל-50 מ''ג
קרם טבעי והכי מזין את העור!!
מנקה פעמיים ביום את הפנים ומורחת הרבה מהקרם
שיפור ניכר כבר מהפעם השניה
ממליצה בחום לתועלת הכלל!!

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני הייתי אצל שלושה קוסמטיקאיות ורק האחרונה הצליחה לעזור לי.
עשתה לי כמה טיפולים וגם נתנה לי קרם לחות וקרם טיפולי.
היה מתפרץ לי בזמני מתח או בזמנים שהייתי לא מאוזנת הורמונלית, אבל בעיקר כל השנה הייתי אדומה יותר מהרגיל.
אחרי כמה טיפולים שעשיתי אצלה ראיתי ישועות מאוד מאוד גדולות ב"ה.
לדעתי קוסמטיקאית עוזרת יותר מרופא עור.
רופא עור נותן משחות עם סטרואידים וכדומה שמטפלים בסימפטומים אבל לא בשורש.
עדיף ללכת לקוסמטיקאית רפואית מקצועית שיכולה באמת לטפל בבעיה מהשורש...

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני הייתי אצל שלושה קוסמטיקאיות ורק האחרונה הצליחה לעזור לי.
עשתה לי כמה טיפולים וגם נתנה לי קרם לחות וקרם טיפולי.
היה מתפרץ לי בזמני מתח או בזמנים שהייתי לא מאוזנת הורמונלית, אבל בעיקר כל השנה הייתי אדומה יותר מהרגיל.
אחרי כמה טיפולים שעשיתי אצלה ראיתי ישועות מאוד מאוד גדולות ב"ה.
לדעתי קוסמטיקאית עוזרת יותר מרופא עור.
רופא עור נותן משחות עם סטרואידים וכדומה שמטפלים בסימפטומים אבל לא בשורש.
עדיף ללכת לקוסמטיקאית רפואית מקצועית שיכולה באמת לטפל בבעיה מהשורש...
מי עזרה לך?? אשמח לדעת
תודה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
רוזציאה מגיעה על רקע של שגשוג בטפיל הדמודקס שקיים בעור הפנים של כולנו
התסמינים הם עור יבש ומעקצץ, פצעים דמויי אקנה בלחיים ואדמומיות שהיא למעשה צבר מיקרוסקופי של כלי דם מורחבים.
טיפול יסודי לא יכול להיות רק בלייזר או פוטותרפיה וגם לא רק במשחות
הטיפול צריך להיות הוליסטי ולכלול משחות ותכשירים להרגעת העור והפחתת הדמודקס
הלייזר והIPL הם רק שלב שני להסרת נימי הדם שהתקבעו בעור והפחתת האדמומיות.
כמו כן אמורים להקפיד על שגרה מונעת הכוללת הגנה עקבית מהשמש, שימוש בתכשירי איפור והיגיינת פנים מותאמי רוזציאה, תזונה מתאימה ורחצת פנים במים קרים בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה