דרוש מידע רואקוטן- אחוזי הצלחה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה בכלל לא חייב להיות מקרים קשים, לי היו פצעים ממש בקטנה, רופאי העור והקוסמטיקאיות הבטיחו הבטחות בשמים, והפכו את הפנים שלי לשפן ניסויים, אחרי שנתיים שהמצב הלך והחמיר פשוט חתכתי לכדורים.
ברור!
התכוונתי לשאלה אם כדאי להיכנס לספק שזה ישפיע לטווח הארוך בצורה כלשהי.
התכוונתי שיש מצבים שבהם כבר עושים הכל (כמובן עם בדיקות דם ומעקב)...

מונטיפיורי

משתמש פעיל
רופא עור לא יגיד לכם את זה אבל שמעתי על התופעה וגם יש לי נסיון עם בן שלקח אותה.
לא לקחת בגיל צעיר מדי!! זה עוצר את הגדילה(גובה) באופן משמעותי.
נתתי את זה לבחור בן 14 שהיה עם המון פצעים וזה עזר לו פלאים!! רק מאז שלקח גבה אולי בכמה ס"מ בודדים.
כבר בגיל 14 היה בגובה 1,68ס"מ. הוא היה אמור להיות בחור מאד גבוה.(גם לפי מידת כף רגל יודעים זאת) ומאז עד היום שהוא בן 19 גבה אולי ב-3 ס"מ. שאלתי אח"כ רופא מומחה והוא אמר שיש קשר לתרופה שלקח.
מאז אני נותנת את זה רק מגיל 16-17 שאז כבר הגיעו לגובה המקסימלי. ונתתי את זה ל-5 ילדים וזה מדהים כמה שזה עוזר.
גם אם צומח אח"כ פה ושם פצעון הוא נקודתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה