עזרה רגישות יתר לרעש

בום על קולי

משתמש רשום
את הקובץ שצרפתם לא רואים כלום זה שני דפים ריקים. תבדקו את זה !
1720630574791.png

-משתמש

משתמש צעיר
אני שאלתי אם מישהו יודע לזה פיתרון. אני יודע שיש עוד אנשים שסובלים מכאלה דברים. פיתרון בבלילה מפריע לי רעשים אפילו כשאני מכניס אוטמי אוזניים. אם יש למישהו משהו רעיון ?
אני כנ"ל, עד שקניתי מכשיר רעש לבן (לא ידוע לי על אפשרות לקנות בארץ, רק להזמין),
זה מכשיר שמשמיע רעש סטטי ש"בולע" את כל הרעשים האחרים- בהסבר פשוט,
עוזר מאד!
מה שכן, נחשפתי למידע במדעי המח שגרם לי להסיק (בהסקה לא בדוקה ומעוגנת) שיתכן שזה מפחית יכולות למידה, ועניינים קוגנטיביים אחרים (צריך לקחת בחשבון את הפרנויה שלי בענייני מח ו IQ...)

בום על קולי

משתמש רשום
עוזר מאד!
מה שכן, נחשפתי למידע במדעי המח שגרם לי להסיק (בהסקה לא בדוקה ומעוגנת) שיתכן שזה מפחית יכולות למידה, ועניינים קוגנטיביים אחרים (צריך לקחת בחשבון את הפרנויה שלי בענייני מח ו IQ...)

בום על קולי

משתמש רשום
עוזר מאד!
ואותו מוצר רק בהרבה יותר זול...

יענקי.

משתמש חדש
תודה על הדף שצירפתם. מה יעזור לי הדף ? העיקר אייך מתקדמים הלאה. האם אתם טיפלתם בבעיה ויצאתם מזה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה