התייעצות קרן משנת יוסף, האמנם?

מצב
הנושא נעול.

יושב וכותב

משתמש רשום
זה לא משנה אם זה בחנות או באתר או בכל מקום קניה, תמיד המוכרים מנסים למכר כמה שיותר ועושים הכל כדי לשכנע לקנות החכמה היא לחשב לפני הקניה ולא לקנות כי זה זול קונים מה שצריך, ואם יש מבצע רציני מאוד לחשב אם נצטרך אבל לא משנה אם זה במשנת יוסף או בחנות זה עניין של גישה לקניות ....

לגדול נכון

משתמש מקצוען
מעניין שאף אחד לא מדבר כאן על העובדה שבמשנת יוסף יש אלמנט מאוד חזק של ביזיון.
אוספים דברים מהרצפה, פעמים רבות מקרטונים קרועים ודרוסים, נדחקים בין המוני אנשים בחצי חושך על מדרכה ורוכנים ומחפשים חבילת קוסקוס, יש מלא אנשים שמוכנים לשלם 50 ש"ח יותר, ולעשות קניה בכבוד כמו בני אדם.
אני אישית דיברתי עם כמה וכמה אנשים שהסיבה הנ"ל היא הגורמת לכך שאחרי ניסוי חד פעמי במכירה הזו הם לא יחזרו לעולם...

הכהה את שיניו

משתמש צעיר
אין פה מישהו שחולק על זה שאתה מנוהל ולא מנהל?

זה כמו שכל שבוע אני אלך לאושר עד וכל שבוע יפתחו לי רק שתי טורים
וודאי שאני יקנה יותר במצטבר כי מי יודע מה יהיה שבוע הבא...
מאשר שבפעם אחת אני אראה את כל החנות ואני יתנהל באופן עצמאי
?!
לגמרי נכון!
זה אפילו מקומם שכל פעם פותחים עוד קצת ועוד קצת.. אי אפשר להתנהל חכם וחסכוני ככה!
אנחנו קונים שם רק מוצרי חד"פ וניילון שמאוד זול משמעותית מכל סופר אחר.

Tuch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מי שמנהל בסופר מנהל במשנת יוסף
מי שמנוהל במשנת יוסף מנוהל בסופר

ברצינות,
הגיע הזמן שתקחו אחריות על עצמכם,
תכירו את עצמכם ותדעו איפה אתם נופלים ומה האפשרות הנכונה בשבילכם
עוד לא סגרו את הסופרים ולא את משנת יוסף

למה כל יום יש פה אשכול חדש באותו נושא בדיוק?

2475

משתמש צעיר
למה כל יום יש פה אשכול חדש באותו נושא בדיוק?
כי עדיין יש אנשים שבטוחים שאם זה חרדי/קהילתי- זה דפוק.....
למה יש אנשים שלא נאה להם לחשוב שהם קונים ב'מכירה'?
יש איזושהי תפיסה מוזרה אצל חלק מהאנשים שמשנת יוסף היא ביזיון. העובדה שזה לא מוכרים סתם אלא שכן קרוב/ חבר של אבא מבית הכנסת (כאילו שבסופרים יש להם אנשי הגות ומדע שיושבים מאחורי הקופה) והעובדה שביחד איתם קונים עוד 70% מהבניין עושה להם גירודים ואי נוחות.
כל אחד אמור לשבת מול האתר ולבחור לעצמו מה מתאים לו- קניה מרוכזת בזול? להתפזר קצת עם שטויות? (שגם הן בד"כ בזול) או לוותר ולא לקנות.
ומבדיקה אישית שעשינו מי שמתנהל חכם חוסך הרבה מאד כסף.
מוצרי חלב- זולים בפער. כנ"ל קפואים (פרווה ובשרי) ומוצרי יסוד. פירות וירקות זה באמת לא תמיד הסחורה הכי משובחת. אבל תמיד בכתיבת מייל פשוטה אני מקבלת זיכוי.
(מעבר לעובדה שבהחלט המנגו והאבטיח כדוגמא זה סחורה טובה בהרבה מהסחורה הנמכרת בחנויות שבאזורי)
ושכל אחד יבחר מה עדיף לו ומה נכון לו. אין טעם להשמיץ או לדבר סרה סתם.
שיקולי רווח מול הפסד. (מי שמאבד את זה בגלל האתר, גם לא קונה בטימו ואליאקספרס? כי זה אתרים הרבה יותר מטעים ומפתים.....)
מתאים לך תקנה, לא מתאים- אז לא.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא מבינה למה נדלקתם על משנת יוסף
בכל צרכניה שתלכו תוכלו לצאת עם שלל מוצרים מיותרים
צריך לנהל קניות בחכמה בכל מקום שקונים בו

Tuch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כי עדיין יש אנשים שבטוחים שאם זה חרדי/קהילתי- זה דפוק.....
למה יש אנשים שלא נאה להם לחשוב שהם קונים ב'מכירה'?
יש איזושהי תפיסה מוזרה אצל חלק מהאנשים שמשנת יוסף היא ביזיון. העובדה שזה לא מוכרים סתם אלא שכן קרוב/ חבר של אבא מבית הכנסת (כאילו שבסופרים יש להם אנשי הגות ומדע שיושבים מאחורי הקופה) והעובדה שביחד איתם קונים עוד 70% מהבניין עושה להם גירודים ואי נוחות.
כל אחד אמור לשבת מול האתר ולבחור לעצמו מה מתאים לו- קניה מרוכזת בזול? להתפזר קצת עם שטויות? (שגם הן בד"כ בזול) או לוותר ולא לקנות.
ומבדיקה אישית שעשינו מי שמתנהל חכם חוסך הרבה מאד כסף.
מוצרי חלב- זולים בפער. כנ"ל קפואים (פרווה ובשרי) ומוצרי יסוד. פירות וירקות זה באמת לא תמיד הסחורה הכי משובחת. אבל תמיד בכתיבת מייל פשוטה אני מקבלת זיכוי.
(מעבר לעובדה שבהחלט המנגו והאבטיח כדוגמא זה סחורה טובה בהרבה מהסחורה הנמכרת בחנויות שבאזורי)
ושכל אחד יבחר מה עדיף לו ומה נכון לו. אין טעם להשמיץ או לדבר סרה סתם.
שיקולי רווח מול הפסד. (מי שמאבד את זה בגלל האתר, גם לא קונה בטימו ואליאקספרס? כי זה אתרים הרבה יותר מטעים ומפתים.....)
מתאים לך תקנה, לא מתאים- אז לא.
ועדיין מי שדפוק לו מתכבד לקנות בסופרים
לכך הם עשויים
זה לא מזיז לאף אחד
אין צורך להציף את זה כל יום
מודעות לצרכנות נבונה זה אמור להיות לכל אחד, זה לא תגלית

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ועדיין מי שדפוק לו מתכבד לקנות בסופרים
לכך הם עשויים
הרבה אנשים קונים ביש חסד שזה רשת דפוקה ומזעזעת עם שירות בריצפה
למה לא פותחים אשכולות נגדם?

Tuch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הרבה אנשים קונים ביש חסד שזה רשת דפוקה ומזעזעת עם שירות בריצפה
למה לא פותחים אשכולות נגדם?
דווקא כן ראיתי
ועדיין יש אנשים שחושבים שיצילו את העולם אם יפתחו כל יום אשכול בענין הבזבזנות במשנת יוסף...
אף אחד לא יפסיק לקנות כי לכם לא מתאים
ומי שגילה שהוא בזבזן צריך מודעות עצמית ועבודה שלו לא של כל פרוג

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה