קריאת תיגר על הסיפורים בהמשכים בעיתונות

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שריונה;n5048975:
אפשר לדעת על מה כבודו מדבר?
איזה ספר ואיזה חומר?
כמה שאני מנסה לעקוב לא ראיתי שום דבר שיכול לתת לי רמז על מה מדובר.

חפשי נושא בשם "ספר, סופר, סיפור".
(לצערי לא הצלחתי ליצור קישורית)

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נריה מגן;n5047099:
ואם כבר מדברים על כתיבת סיפור בהמשכים...
יש לי סיפור מעולה (לדעתי לפחות, אם כי יש לי הסכמות נלהבות מכל ה'גדולים' בשוק), וחלק מחברי הפורום מכירים את חלקו.
אני מעוניין לפרסמו בהמשכים. בעיתון בו אני כותב קבוע המדור כבר תפוס (למ. קינן!) כך שאני מחפש מקום אחר. יש למישהו מידע ויכולת להמליץ לי בנושא? אשמח מאוד! ניתן להשיב לי כאן, באישי ובכתובת הדוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה!

נו...? אין כאן אף אחד שמקושר לאיזה עורכ/ת וינסה להציע משהו?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י gg;n5047254:
ולי למשל אין זמן לקרוא ספר שלם
למי יש?
עושים את זה על חשבון דברים אחרים, כמו שינה למשל :)

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נריה מגן;n5048966:
אגב,
ושוב, אלו שכן הגיבו - הערותיכם עזרו והועילו מאוד, לרובן ככולן הקשבתי היטב ויישמתי בשטח, ולמי שלא הודיתי מספיק באישי - כאן המקום להודות שוב! תודה רבה לכם! אולי כעת אמשיך לשלוח הלאה את החומר. הרוב כבר מוכן...

איזה יופי!
כיף לגלות בתוך שרשור שדן בכלל על סיפורים בהמשכים, (ליתר דיוק תגובה מס' 19), שכל ההערות שלי למחבר הנכבד מילאו את יעדן, (בפרט שהתגובה הנ"ל פותחת במילה "אגב")!!!
חבר'ה, מדובר בספר של כל הזמנים אז תהדקו חגורות!

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5049584:
איזה יופי!
כיף לגלות בתוך שרשור שדן בכלל על סיפורים בהמשכים, (ליתר דיוק תגובה מס' 19), שכל ההערות שלי למחבר הנכבד מילאו את יעדן, (בפרט שהתגובה הנ"ל פותחת במילה "אגב")!!!
חבר'ה, מדובר בספר של כל הזמנים אז תהדקו חגורות!

תודה על המחמאות השופעות, אבל עדיין לא להדק חגורות, יש עוד זמן עד להמראה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה