קריאת תיגר על הסיפורים בהמשכים בעיתונות

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
כתבתי באיש את רעהו ונראה לי לא תפסו בכלל למה התכוונתי, אולי כאן ילך - ואולי לא...

נכתב ע"י אפשרי;n5043543:
ואגב, שאלה:
מה אתם מעדיפים:
שיאכילו אתכם בשבוע ראשון פודינג וניל עם נגיעות אבקת סוכר.
שבוע שני גבינה עם נגיעות ריבה
שבוע שלישי גושי ריבה
שבוע רביעי גבינת 5 אחוז (טרה בד"צ) מעורבת בפודינג
שבוע חמישי תבחיש אוכמניות מעורב בשמנת מתוקה
שבוע שישי פירורי ביסקוויטים בחלב
שבוע שביעי 3 חלמונים וגבינה בולגרית מפוררת

או במקום כל אלו, לאכול במשך שבעה שבועות ואפילו שלושה חודשים סתם חלה בטחינה, ולקבל בסוף, בחתיכה אחת, עוגת גבינה 3 שכבות מהממת?
אה?

ובקיצור, לקרוא את החדש של קפלר (ובכלל) בהמשכים או בספר?

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
מה אכפת לך שיהודיה טובה תקבל צ'ק כל חודש לחשבון הבנק שלה?
ברצינות, כתיבה בעיתונים כל שבוע זה סוג של פרנסה.
ובשבילך, אם המתח הורג אותך אולי תחכי עד שהספר יצא לאור ואז בנגיסה אחת תהני מהעוגה הטעימה?
יש כאלו שמחכות כל שבוע לעיתון השבועי כי הן נהנות מסיפור בהמשכים.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
קודם כל - "קורא תגר לא ילד". [סליחה, אני פשוט עדיין בהשראת פוסט מסויים].
לעניינו, אהמ... טחינה?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
(איזו כותרת אידיוטית. למה אין אופציה לערוך כותרות?!!!)

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני אוהבת לקרוא סיפור בהמשכים. - אפשר גם לראות את זה כתרגיל בדחיית סיפוקים
ואם הוא מצדיק את עצמו - אז ללכת לקנות אותו בחתיכה אחת!!!
(אני מאלה שאוהבות ללקק את המקצפים של המיקסר עם החלבון:p, וגם לטעום מהאגוזים והשוקולד החתוך דק דק :)- ובסוף גם להתכבד בחתיכת עוגה ראויה לשמה.;))

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י שירו;n5044861:
אני אוהבת לקרוא סיפור בהמשכים. - אפשר גם לראות את זה כתרגיל בדחיית סיפוקים

אני חשבתי שזה ההיפך, נניח ומוסכם שלקרוא ספר שלם (וחדש), הרבה יותר מהנה,
אז לקרוא אותו בהמשכים זה דווקא כשלון במבחן המרשמלו...

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני אישית לא קורא מה שבהמשכים, מה אני צריך להכניס את עצמי למתח

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זה לא לאכול ביצים בנפרד ושמנת בנפרד - זה לאכול פרוסת עוגה פעם בשבוע, מול האופציה של לבלוס עוגה שלמה ביום אחד.

(ובקיצור: אפשר להמציא כל משל לכל נמשל...)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
אני למשל נהינתי הרבה יותר לקרוא את הסיפור הנורמלי האחרון בעיתון מאשר ברצף.
יש אנשים שונים בעולם...

אצלי זה נבע דווקא מהעובדה שאני קוראת מאד מהר, ובקריאת ספר מדלגת על פרטים, כי אני בלחץ לקרוא הלאה.
בעיתון לעומת זאת אני יושבת וקוראת כל משפט בנחת, כי אין לי לאן למהר. כך שאני מתענגת על כל משפט.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י רותי קפלר;n5045057:
זה לא לאכול ביצים בנפרד ושמנת בנפרד - זה לאכול פרוסת עוגה פעם בשבוע, מול האופציה של לבלוס עוגה שלמה ביום אחד.

ודאי שאפשר להמציא משלים,
לדעתי מה שהעלת כאן גם פספס...
זה כמו לאכול שיעורים ביום כיפור לעומת סיום הצום לאדם בריא.

נריה מגן

משתמש מקצוען
ואם כבר מדברים על כתיבת סיפור בהמשכים...
יש לי סיפור מעולה (לדעתי לפחות, אם כי יש לי הסכמות נלהבות מכל ה'גדולים' בשוק), וחלק מחברי הפורום מכירים את חלקו (ואם מזכירים אותם: חבר'ה, הפסקתי לשלוח כיון שלא הגבתם מספיק... אם תיזכרו בי אמשיך!)
אני מעוניין לפרסמו בהמשכים. בעיתון בו אני כותב קבוע המדור כבר תפוס (למ. קינן!) כך שאני מחפש מקום אחר. יש למישהו מידע ויכולת להמליץ לי בנושא? אשמח מאוד! ניתן להשיב לי כאן, באישי ובכתובת הדוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה!

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אפשרי;n5044666:
כתבתי באיש את רעהו ונראה לי לא תפסו בכלל למה התכוונתי, אולי כאן ילך - ואולי לא...

גם וגם מזה ומזה אל תנח ידיך 2 סוגי חוויות

gg

משתמש מקצוען
ולי למשל אין זמן לקרוא ספר שלם
כך שסיפור בהמשכים הוא ממש פתרון מעולה!

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כעוקבת מושבעת של "אחרי הרעש קול" אני מרגישה כל פעם פרוסה משובחת של עוגת קצפת משובחת!!!
ממש תענוג לקרוא!
מחכה כבר שהמנהל הנכבד יתעורר,זה יקרה?
דווקא בגלל שמדובר על שנים שעוד לא היו כביכול,יש בסיפור ניחוח מעניין וחדשני!!ופחות ביקורתי כי זה עוד לא היה כביכול...

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י רותי קפלר;n5045057:

אפשר בטח, אבל אם נניח שהסיפור מתנהל בארבעה זירות, ובכל פרק יש תיאור רק של שנים מתוכן, אז בפירוש חסרים מצרכים ושכבות לעוגה.
לא כן?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
במחשבה שלישית, ספר הוא באמת עניין של קסם, של דמיון.
ולפעמים יש יותר קסם בלקרוא בהמשכים, כשמדמיינים לבד את ההמשך, או סתם שקוראים את הפרק כיחידה אחת, עם כל תשומת הלב לפרק הזה ועם הרבה טעם של עוד בסוף.

כך שדיון רציונלי לא רלוונטי.

או בקיצור ככתוב לעיל,
בפוטנציאל: "זה סוג חוויות שונות"

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י נריה מגן;n5047099:
ואם כבר מדברים על כתיבת סיפור בהמשכים...
יש לי סיפור מעולה (לדעתי לפחות, אם כי יש לי הסכמות נלהבות מכל ה'גדולים' בשוק), וחלק מחברי הפורום מכירים את חלקו (ואם מזכירים אותם: חבר'ה, הפסקתי לשלוח כיון שלא הגבתם מספיק... אם תיזכרו בי אמשיך!)
אני מעוניין לפרסמו בהמשכים. בעיתון בו אני כותב קבוע המדור כבר תפוס (למ. קינן!) כך שאני מחפש מקום אחר. יש למישהו מידע ויכולת להמליץ לי בנושא? אשמח מאוד! ניתן להשיב לי כאן, באישי ובכתובת הדוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה!

צודק, התרשלתי,
קראתי וגם בעלי וזה ממש ליגה.

החופש לא ממש נתן זמן..
אשב לכתוב הערות ותשלח המשך
תודה

נריה מגן

משתמש מקצוען
אגב, למחאת חלק מחברי הפורום: לא כיוונתי אל כולכם. חלק ממכם שלחו לי הערות והארות מאלפות שלימדוני רבות ושיפרו בהרבה את הספר. לצערי רק חלקכם עשה זאת, והאחרים אפילו לא אישרו את קבלת החומר... אם כולכם היו מגיבים כמו אלו שכן בחרו להגיב - הייתי ממשיך הלאה. אולי אפילו כמעט עד הסוף. אבל מחוסר ציבור לעניין נאלצתי להפסיק את הפירסום בפרק כ' - פחות מ-50% מהחומר.
ושוב, אלו שכן הגיבו - הערותיכם עזרו והועילו מאוד, לרובן ככולן הקשבתי היטב ויישמתי בשטח, ולמי שלא הודיתי מספיק באישי - כאן המקום להודות שוב! תודה רבה לכם! אולי כעת אמשיך לשלוח הלאה את החומר. הרוב כבר מוכן...

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י נריה מגן;n5048966:
אגב, למחאת חלק מחברי הפורום: לא כיוונתי אל כולכם. חלק ממכם שלחו לי הערות והארות מאלפות שלימדוני רבות ושיפרו בהרבה את הספר. לצערי רק חלקכם עשה זאת, והאחרים אפילו לא אישרו את קבלת החומר... אם כולכם היו מגיבים כמו אלו שכן בחרו להגיב - הייתי ממשיך הלאה. אולי אפילו כמעט עד הסוף. אבל מחוסר ציבור לעניין נאלצתי להפסיק את הפירסום בפרק כ' - פחות מ-50% מהחומר.
ושוב, אלו שכן הגיבו - הערותיכם עזרו והועילו מאוד, לרובן ככולן הקשבתי היטב ויישמתי בשטח, ולמי שלא הודיתי מספיק באישי - כאן המקום להודות שוב! תודה רבה לכם! אולי כעת אמשיך לשלוח הלאה את החומר. הרוב כבר מוכן...

אפשר לדעת על מה כבודו מדבר?
איזה ספר ואיזה חומר?
כמה שאני מנסה לעקוב לא ראיתי שום דבר שיכול לתת לי רמז על מה מדובר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה