קצת פרופורציות

שלום הלוי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שרבוט בעקבות המקרה של היום...

הבהרה.
אני נגד אלימות. ולא משנה מי ביצע אותה. על כולם היא אסורה.
אבל אם כבר מנפנפים ב"לא תרצח" כדי לייחס את חומרת המעשה למגזר מסויים אז לא לשכוח שיש עוד 9 דברות...

קבצים מצורפים

• דברות.jpg
    KB 213.2 · צפיות: 9

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
הרמיזה שלך לא מספיק ברורה לי

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני ההסבר לא הבנתי
אחרי ההסבר - חזק ביותר!!!!!!!!!!!!

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא בטוח שהם מאמינים בזה כמו שהם פשוט מזכירים את זה כי זה השפה לדבר עם דתיים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אפשר לשאול מה היה "היום"?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י תלמידים;1720195:
אפשר לשאול מה היה "היום"?

תינוק פלסטיני נשרף למוות וארבעה מבני משפחתו נפצעו קשה
פיגוע שנאה קשה ביותר סמוך לרמאלללה. אלמונים רעולי פנים, יהודים לפי החשד, חדרו לכפר דומא הציתו בתים של שתי משפחות ורססו כתובות בעברית -"נקמה". באירוע נשרף תינוק למוות

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1720213:
תינוק פלסטיני נשרף למוות וארבעה מבני משפחתו נפצעו קשה
פיגוע שנאה קשה ביותר סמוך לרמאלללה. אלמונים רעולי פנים, יהודים לפי החשד, חדרו לכפר דומא הציתו בתים של שתי משפחות ורססו כתובות בעברית -"נקמה". באירוע נשרף תינוק למוות

כמדומני שזה לא הסיפור הזה, לי דווקא עלה הסיפור מאתמול עם זה שדקר מפגינים שהפגינו על 'ירושלים חילונית' וכו'
יותר התיישב לי על הציור, תקנו אם אני טועה.
ואגב- הציור מקסים ביותר! אני אוהבת את הקו החלק והזורם הזה, עם הצביעה המינימליסטית להדגשה טובה. מוצלח ביותר!!!
שבת שלום.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י יפית כוכב;1720225:
כמדומני שזה לא הסיפור הזה, לי דווקא עלה הסיפור מאתמול עם זה שדקר מפגינים שהפגינו על 'ירושלים חילונית' וכו'
יותר התיישב לי על הציור, תקנו אם אני טועה.
ואגב- הציור מקסים ביותר! אני אוהבת את הקו החלק והזורם הזה, עם הצביעה המינימליסטית להדגשה טובה. מוצלח ביותר!!!
שבת שלום.

סליחה טעות
הסיפור הוא
שחרדי דקר אנשים במצעד התועבה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה