דרוש מידע קנס על שימוש ברב קו מטושטש

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תיקפתי באמצעות חופשי חודשי, ומבקר שעלה הטיל עלי קנס בטענה שהשם והתמונה ע"ג הרב-קו מטושטשים ואין לי איך להוכיח שהרב-קו והחופשי שייכים לי.
אין פרטים מזהים ברב קו?
תעות זהות? נרשמנו פעם, מלאנו טפסים.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תיקפתי באמצעות חופשי חודשי, ומבקר שעלה הטיל עלי קנס בטענה שהשם והתמונה ע"ג הרב-קו מטושטשים ואין לי איך להוכיח שהרב-קו והחופשי שייכים לי.
מישהו יודע האם ע"פ חוק ישנה הצדקה להטיל קנס ע"ז?
אז בעצם אי אפשר להשתמש ברב קו אנונימי, כי איזה הוכחה יש לנו שזה באמת רב קו שלנו...

A052

משתמש סופר מקצוען
הקנס היה על שימוש בחופשי חודשי לא סתם שימוש, באנונימי אין חופשי חודשי בכלל.

תוכיחו שזה כרטיס שלכם ותשלחו מיד ערעור על הקנס החצוף מלכתחילה, ואם לא יבטלו תתבעו אותם בבית משפט.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
הקנס היה על שימוש בחופשי חודשי לא סתם שימוש, באנונימי אין חופשי חודשי בכלל.

תוכיחו שזה כרטיס שלכם ותשלחו מיד ערעור על הקנס החצוף מלכתחילה, ואם לא יבטלו תתבעו אותם בבית משפט.
ועדיין זה יכול להיות רב קו של אחד האחים/חברים, גם אם א מדובר ברב קו אנונמי
אני לא אומר חלילה שזה מה שהיה, רק מדגיש שלהוכיח שלא היה זה רב רו אנונמי לא מספיק בכדי לבטל את הקנס

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ועדיין זה יכול להיות רב קו של אחד האחים/חברים, גם אם א מדובר ברב קו אנונמי
אני לא אומר חלילה שזה מה שהיה, רק מדגיש שלהוכיח שלא היה זה רב רו אנונמי לא מספיק בכדי לבטל את הקנס
ואם זה היה רב קו של מישהו אחר, והוא השאיל ממנו בשביל הנסיעה?

• תודה
Reactions: LO

קזבלנקה

משתמש חדש
בטח במודיעין עילית?
ודאי, אלא מה?!
איך הוא נתן לך קנס אם אין לך פרטים מזהים?
זה העניין שהוא ביקש פרטים מזהים ובתמימותי חשבתי שזה בשביל לאמת את הזהות שלי, תכל'ס אני רואה שהוא רושם דו"ח..
אין פרטים מזהים ברב קו?
תעות זהות? נרשמנו פעם, מלאנו טפסים.
יש, אבל לא נראה לי שיש לפקח גישה לזה, וגם אם כן הוא לא טרח לבדוק ולנסות לאמת זהות
השאלה אם באמת אין חוק כזה

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מישהו יודע האם ע"פ חוק ישנה הצדקה להטיל קנס ע"ז?
מה עם אורי מקלב דיברת אתו?

שרית א

משתמש רשום
אם העברתם את הרב קו, דבר ראשון תבקשו דו"ח של הנסיעות האחרונות
נראה לי נשמר 7 נסיעות אחרונות בלבד.
ואז יוכלו לעשות את ההתאמה הרב קו עבר - רשום על זה שם ומספר זהות
הקנס הגיע על אותו מספר זהות, ניתן בקלות להוכיח שזה היה שלו

אסתושי

משתמש מקצוען
לכאורה מצד הפקח הוא לא יכול לאמת שזה אכן רב קו שלך ולכן הוא נתן דו"ח אבל אני מאמינה שיבטלו את הדו"ח בקלות אחרי שהם יראו שתיקפת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה