קנית מדפסת

design

משתמש צעיר
שלום. אני מעונין לקנות מדפסת יש לי כמה שאלות:
א. מה עדיף משולב סורק וכו' או לייזר או הזרקת דיו?
ב. מה מחיר המדפסת? מה עלויות החזקת המדפסת טונר וכו'? כמה דפים אפשר להדפיס ממיכל טונר?
ג. בקיצור עדיף לקנות מדפסת זולה? או מדפסת עם החזקה של טונר וכו' זולה?
ד. יש לכם המלצה על דגם מסויים אשמח לקבל לינק ב http://www.zap.co.il/zapnewmodels.asp?sog=C-Printer
או עם מישהו פה מוכר מדפסות
תודה

אישאשכולות

משתמש צעיר
שאלתך מאוד כללית. קשה להבין מה הצרכים שלך.

כך או כך, כמה טיפים.
בהרבה טונרים-לייזר של המדפסות הביתיות-משרדיות (אם לא בכולם) אפשר להוסיף לבד אבקת טונר ולחסוך 50%! פעם אחת קניתי טונר למדפסת שלי. הוא החזיק יומייים. הלכתי ל"מאכער" שהוסיף לי את האבקה (דיו) וחסכתי הרבה יותר מ50%. הטונר כבר מחזיק חודשים ארוכים.

כמו"כ, אפשר להוסיף נוזל דיו, למדפסות הזרקת דיו, בכל הצבעים, לבד! גם כאן נחסוך עלויות רבות. מנסיון אישי.

חשוב לי לציין, שאיכות ההדפסה לא נפגמה כלל.

שימו לב: מכיון שזה לא תקני מצידן של יצרניות המדפסות, אין לי אחריות כלל על התוצאות. (כל בעיה שתוצר, הם יתלו את זה בכם. כי לא קניתם דיו מקורי.

bris

משתמש סופר מקצוען
בחלק מהטונרין יש צ'יפ שסופר את מספר הדפים שהודפס ולא נותן לעבור אותו, למשל אם הם מחליטים שטונר מסוים מספיק ל-2500 דף, אז אחרי 3 אלף הוא יתן להדפיף יותר ורק יתן הודעה להחליף טונר, כל הם מונעים את מילוי הטונרים מחדש.
יש כמובן אפשרות להחליף את הציפ בעלות מזערית בציפ פרוץ.
דגם פופולרי מאוד שהטונרים שלו מצוידים בכזה ציפ הוא ה Lexmark E120.

פערי

משתמש חדש
שלום לכולם !
אני עוסקת במכירת מדפסות ברצוני להבהיר מספר דברים:
1. ההבדל הגדול בין לייזר להזרקת דיו הוא בעיקר בעלות ההדפסה(הבדל ניכר ביותר) .
2. מעלה נוספת הוא מהירות הדפסה.
3. הזרקת דיו מיועדת בעיקר לאנשים שלא מדפיסים הרבה.
4. מחיר משולבת הזרקת דיו נע בין 400-600 ש"ח
5.מחיר משולבת לייזר נע בין 800-1200 ש"ח
6.מנסיון היום לא כדי להשקיע מדי הרבה במדפסת כי כולם מחזיקים מעמד מספר שנים לא כמו פעם 20-30 שנה , היום מדפסת משולבת דיו מחזיקה כמו 2-3 שנה ולייזר קצת יותר 5-6 שנים
7. מנסיון הייתי ממליצה על זירקוס PE220 - שהיא מדפסת מציונת
או על HP3050 - מדפסת קומפקטית וטוב .
8. ההבדל בין טונר לראש דיו הוא טונר מספיק ל3000 דף ועולת שלו בערך 200-300 ש"ח וראש דיו מספיק בערך ל530 דף(תלוי בדגם) עולה 110 ש"ח.
המחירים הם ממצוע הכל תלוי ועומד.....

riki

משתמש צעיר
פערי, כמובן צריך לשים לב שהדגמים שאת נתת, הלייזר משולב הם רק שחור לבן!
אז תלוי למה הצרכים שלך, אם זה למשרד שאין בו צורך לצבעוני כמובן שעדיף הדגמים שפערי נתנה.
אבל אם רוצים אותה לבית, שהצבע מאד חשוב יש כמה אפשרויות:
1. דגמים של HP משולבים למשל: 5610, 5783 שהמחירים שלהם היום בין 500-700 ש"ח
2. מדפסת לייזר צבע לא משולבת עולה באזור 1000 ש"ח (XEROX / SAMSUNG) היא מעולה לצורך ביתי, ראיתי איכות הדפסה שלה והיא מקסימה!
3. מדפסת לייזר צבע משולבת עולה באזור 2000 ש"ח (אני חושבת שזה ללא פקס...)

בקיצור....
ה-כ-ל תלוי בתקציב...

bris

משתמש סופר מקצוען
יש לקחת בחשבון שבלייזר יש גם זמן ראשוני עד להדפסת הדף הראשון זה נע ביו כמה שניות עד לדקה בדגמים מסוימים (תלוי באיזה מצב של חיסכון בחשמל המדפסת היתה קודם).

במדפסות לייזר נוסף לעלות הטונר (שהוא מיכל עם הטונר - שעווה מעורבבת עם פיגמנט) יש גם עלות של התוף, הוא מחזיק בין 10000 ל 20000 דף והרבה פעמים המחיר שלו הוא כמעט כמו כל המדפסת במקרים מסויימים.

אין לשכוח, שעדיין האיכות של לייזר בטקסט עדיפה למראה מהזרת דיו. חד יותר. וגם לא רגיש בכלל לנוזלים.

יש מדפסות של HP שיש להם מיכל דיו XL שעולה 200 ש"ח אבל מספיק ל-1000 דף +

פערי

משתמש חדש
1. היום רוב הדגמים של הלייזרים התוף מגיע עם הטונר באותו מחיר
2. כן ישנם דגמים של קנון שאין להם זמן חימום כמו 4150 וכו'
3.דגם5610 משולבת עולה 399 ש"ח ולא 500 ש"ח
4. מדפסת משולבת לייזר צבעונית לא שווה לקנות היא מאד יקר -HP בערך 3000 ש"ח
עדיף לקנות צבעונית ומשולבת שחור לבן
5.ישנם מדפסות של הזרקת דיו טובות שהמראה שלהם איכותי ביותר יותר מלייזר - הכוונה למדפסות פוטו

מה שבטוח אם אתה הולך לקנות ברר קודם היטיב והתאם לצרכים
נ.ב. כדי להשים לב - בין החברות השונות , ישנם חברות כמו HP שנותנות שרות לקוחות מאד טוב וזה חשוב ביותר (אני לא אפרט חברות שלא....מטעמים מובנים)
העיקר הרבה הצלחה

riki

משתמש צעיר
BRIS, יש הרבה מדפסות בשוק שהתוף נמצא ביחד עם הטונר ז"א כל פעם שאתה מחליף טונר אתה מחילף את התוף, והמחיר נשאר נורמלי ולא מתיקר,
צריך לקחת בחשבון ולברר את הנושא לפני קניית המדפסת...
המדפסת של HP 5783 זהו ר.ד שמספיק ל1000 דף, אבל המחיר שלו כבר כמו טונר...

bris

משתמש סופר מקצוען
איזה דגם לא צריך החלפה של תוף ? חדש לי.

מי שמכיר איך העובד המנגנון מבין שזה חלק נפרד לחלוטים מהטונר, וחייב להיות הרבה יותר יקר.

אולי זה לא כ"כ שכיח במדפסות ביתיות שממילא הרבה מדפסות לא מצליחות להגיע לשלב של החלפת תוף בגלל תקלות אחרות שקיצרו את אורך חייהם.

אבל אין שום הגיון שהטונר מכיל גם את התוף, זה כמו לומר שמי שממלא דלק מקבל עם זה גם את המנוע....

אולי תוכלו לפרט יותר ?

riki

משתמש צעיר
tn2000 של brother ידוע לי שהתוף שלו בא לבד
ואילו xerox pe120 וכו' וכן samsung בדגמים האחרונים התוף שלו בא עם הטונר.

פערי

משתמש חדש
1.ראש דיו של 5783 HP של אלף דף עולה 165 ש"ח ולא מתחיל להגיע למחיר שלטונר שהוא בערך 300-350 ש"ח אותואמים שהוא בערך 200-300 ש"ח - שהם מספיקים ל3000 דף
2.דוגמא לטונר שבא עם תוף - זירוקס PE220

פערי

משתמש חדש
פתאם מגלים שהעולם מתקדם , זה לא נראה הגיוני?

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פערי;113765:
1
2.דוגמא לטונר שבא עם תוף - זירוקס PE220

בדקתי עם XEROX בחול, והם אמרו שבאמת יש תוף להחלפה, אבל הם מעריכים שתוחלת החיים של התוף צריכה להיות יותר מ 50 אלף דף וזה ממילא עובר את התוחלת הממולצת על ידם של שאר המנגנונים אז זה לא מומלץ להחליף פשוט לזרוק את המדפסת לפח ולקנות חדשה.

אישאשכולות

משתמש צעיר
עוד פרמטר לבחירת מדפסת, מנסיוני, הוא איכות הרשתות שהמדפסת מסוגלת להדפיס בהם תמונות. הגדרות הDPI לא תמיד נותנות אידיקציה נכונה. הכרתי בעבר HP מצויינת, לייזר ש/ל באיכות תמונות מדהימה, ובמהירות שלא תאומן. מאידך יש לי כיום, OKI B4100 ואני ממש לא מרוצה מהרשתות שלה. ניסיתי בכל ההגדרות, ואין מושיע.
לתשומת לב.

אולי מעניין אותך גם...