קניתי מחשב נייד וחשבון הmicrosoft עושה בעיות

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אז כמו שציינתי בכותרת קניתי מחשב נייד חדש מעולה (תודה למי שעזר בפורום!!),
הקטע שהתקנתי מערכת הפעלה של וינדוס 11, שהיא סבבה בסך הכל אבל אני מסתבכת עם המיקרוסופט
הבעיה: כל פעם שאני מדליקה את המחשב אני צריכה להקליד את הסיסמה של החשבון או לשלוח קוד חד פעמי למייל,
בלי זה המחשב לא נפתח.

אשמח לעזרה!

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מסתבר שהסגולה של כתיבת שאלה בפרוג עבדה, הסתדרתי שניה אחרי ששאלתי:ROFLMAO:
אם נתקלתם בבעיה פשוט תבחרו באפשרויות כניסה את האופציה PIN, כמה פשוט ככה קל;)

בני2

משתמש מקצוען
תוסיפו טביעת אצבע (במידה ויש) ויהיה יותר קל..
אגב, אפשר לשאול מה קניתם בסוף?

טאבו

משתמש סופר מקצוען
תוסיפו טביעת אצבע (במידה ויש) ויהיה יותר קל..
אגב, אפשר לשאול מה קניתם בסוף?
אין טביעת אצבע לצערי אבל הוא מעולה בסך הכל:)

בסוף לא קניתי מהדגמים שהציעו לי אבל נעזרתי בהמלצות
חפרתי קצת באתר ומצאתי את הדגם הזה

קניתי באחת החנויות המומלצות
תודה ממש!

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מסתבר שהסגולה של כתיבת שאלה בפרוג עבדה, הסתדרתי שניה אחרי ששאלתי:ROFLMAO:
אם נתקלתם בבעיה פשוט תבחרו באפשרויות כניסה את האופציה PIN, כמה פשוט ככה קל;)
הפתרון הסופי (סליחה על המילה) הוא להפוך את החשבון לחשבון מקומי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה