דרוש מידע קנינו מקרר הכי מתקדם ומפואר בכחצי מחיר!!!!

פוקוש

משתמש מקצוען
משהו כאן לא מסתדר לי,
פותחת האשכול כתבה על אחד בשם אדיר,
והקישור מדבר על אלעד
?
זה המקום. במושב יגל. אני ישאל את אדיר מי זה אלעד ואענה כאן.

אגב, הנייד שלו 052-3172266

נערך לאחרונה ב:

estyr

משתמש מקצוען
זה המקום. במושב יגל. אני ישאל את אדיר מי זה אלעד ואענה כאן.
את יכולה לכתוב מספר?
כי אני מבינה שיש שם שתי חנויות מאד קרובות, שתיהן בהדקל 30.
אחת- מעולה,
והשנייה- על הפנים.
אם תכתבי את המספר נוכל לדעת אם זה המספר של החנות שיש עליה את הפידבקים הטובים.

estyr

משתמש מקצוען
יש את זה:
ויש את זה:

פוקוש

משתמש מקצוען
את יכולה לכתוב מספר?
כי אני מבינה שיש שם שתי חנויות מאד קרובות, שתיהן בהדקל 30.
אחת- מעולה,
והשנייה- על הפנים.
אם תכתבי את המספר נוכל לדעת אם זה המספר של החנות שיש עליה את הפידבקים הטובים.
אז ככה
יש שם שני חנויות. יש את החנות של מוצרי יד 2 שזה בניהול אלעד שהוזכר לעיל והיא נשארת עם השם אאוטלק 54.

ויש את החנות של אדיר - מוצרי חשמל מתצוגה, ובגלל הבלבול שנוצר לקונים בין 2 החנויות אדיר שינה לאחרונה את שם מותג העסק שלו ליריד החשמל. כמו כן האתר שלו כעת בשיפוצים

פוקוש

משתמש מקצוען
סתם מענין...כמה אחוזים את מקבלת ?:p ;) ;)
אוף.. למה?? למה למנוע מעצמך חשיבה חיובית שיש בעולמנו גם סוג של אנשים שאוהבים לפרגן לשאר העולם..?
שיש כאלו אנשים שמשתדלים להרבות טוב על ידי שיתוף אחרים שיהנו גם הם כפי שה' זימן להם ולא הכל בהכרח נטו רווחים גשמיים או אינטרסים??
האמיני לי תרגילי עצמך לראות את העולם באור חיובי ולדון לכף זכות יהיה לך רק נעים יותר..

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אוסיף את שלי...
אנחנו קנינו גם מקרר מעולה של סמסונג ענק. 700 ליטר 4 דלתות גם מחנות אאוטלט ותצוגה. יחי ההבדל הקטן . שרות גרוע . אחרי שמשלמים יוצא הנשמה עד שהוא עונה.. בנס עם המקרר היה תקלה 11 חודשים אחרי שקניתי ועוד נשאר האחריות אז החליפו לי .. באמת שכדאי לברר על חנויות כאלה ורק עם המלצות. לא כותב איפה זה היה החנות שאני קניתי כי לא רוצה תביעות דיבה וכדומה אבל להזהיר אני חייב

פוקוש

משתמש מקצוען
אוסיף את שלי...
אנחנו קנינו גם מקרר מעולה של סמסונג ענק. 700 ליטר 4 דלתות גם מחנות אאוטלט ותצוגה. יחי ההבדל הקטן . שרות גרוע . אחרי שמשלמים יוצא הנשמה עד שהוא עונה.. בנס עם המקרר היה תקלה 11 חודשים אחרי שקניתי ועוד נשאר האחריות אז החליפו לי .. באמת שכדאי לברר על חנויות כאלה ורק עם המלצות. לא כותב איפה זה היה החנות שאני קניתי כי לא רוצה תביעות דיבה וכדומה אבל להזהיר אני חייב
זהו, שעל מי שאנחנו ממליצים כאן הוא בדיוק אבל בדיוק הפוך ממה שחויתם במקום אחר.
הבן אדם גם חודשיים!! אחר הקניה, עונה לנו לכל שאלה

On control

משתמש פעיל
גם אנחנו קנינו שם לפני 5 שנים (רק זכור לי שקראו לו אבי?!)
רכשנו את כל המוצרי חשמל למטבח במחיר בדיחה, מוצרים של חברות מעולות, רק במקרר היה פגם קטן של סדק בתוך המקרר והתנור והכיריים עודפי יצור.
מומלץ מאוד! אדם הגון וישר.
יש לו מיבחר גדול ואפשרות להשיג חילקי חילוף.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

פוקוש

משתמש מקצוען
בטעות כתבתי שם משפחתו מילר. אך שמו הפרטי בוודאות: אדיר.

פוקוש

משתמש מקצוען
מעניין אותי אם מישהי קנתה כעת ממנו בעקבות הנכתב עליו כאן.
יש מישהי כזאת?
או שלפחות התעניינה אצלו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה