השקעות קניית קרנות שקליות כשהדולר גבוה

אביגדורל

משתמש רשום
נשאלה פה בעבר שאלה דומה, אך לא יצא משהו ברור, אשמח לתשובה ברורה,
האם זה שיקול נכון לא לקנות קרנות שקליות כשהדולר גבוה, הטענה היא שכביכול מנהל הקרן ממיר את השקלים שלי לדולרים וקונה עם זה את הנכסים הרלוונטים וא"כ כשהדולר גבוה "נכנסים" פחות דולרים בשקלים.
(אני שואל למרות שלטווח ארוך לא מחשבים כאלה חישובים וכו' ).
תודה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
נשאלה פה בעבר שאלה דומה, אך לא יצא משהו ברור, אשמח לתשובה ברורה,
האם זה שיקול נכון לא לקנות קרנות שקליות כשהדולר גבוה, הטענה היא שכביכול מנהל הקרן ממיר את השקלים שלי לדולרים וקונה עם זה את הנכסים הרלוונטים וא"כ כשהדולר גבוה "נכנסים" פחות דולרים בשקלים.
(אני שואל למרות שלטווח ארוך לא מחשבים כאלה חישובים וכו' ).
תודה.
אז כתבת בסוף השאלה גם את התשובה.
ובקצרה אני אכתוב, אם החלטתם להשקיע במניות כאלו ואחרות, אז תעשו זאת, ואין צורך בשביל זה להיכנס להימור על שער השקל/דולר.
ואם אתם רוצים להמר גם על הדולר/שקל יש אפשרויות פשוטות יותר לעשות זאת.

אביגדורל

משתמש רשום
אז כתבת בסוף השאלה גם את התשובה.
ובקצרה אני אכתוב, אם החלטתם להשקיע במניות כאלו ואחרות, אז תעשו זאת, ואין צורך בשביל זה להיכנס להימור על שער השקל/דולר.
ואם אתם רוצים להמר גם על הדולר/שקל יש אפשרויות פשוטות יותר לעשות זאת.
תודה.
השאלה הייתה בעיקר אם הקשר בין שער הדולר לתמורה בקרנות השקליות נכון או שהחישוב עצמו לא נכון מסיבות כאלו ואחרות.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה