התייעצות קניית טרמפולינה לתינוקים

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שלום וברכה,
אנחנו מתלבטים לגבי רכישת טרמפולינה לתינוק החדש.
האפשרויות הן:
1. נדנדה של גראקו - קיבלנו עליה כמה המלצות, אבל מרגיש שהיא גדולה יחסית (במצב פתוח היא גדולה יותר מהעגלה והדירה לא גדולה עד כדי כך...), ובנוסף לפי המפרט - היא מתאימה עד למשקל של 9 קילו, כלומר - לא עוד הרבה זמן.
2. טרמפולינה של חברות אחרות כמו פישר פרייס, צ'יקו וכדו'. ראינו כמה דגמים, המחיר נע סביב השליש מהמחיר של הנדנדה של גראקו, הם קטנים יותר מהנדנדה (הרגליים תופסות פשוט פחות רוחב), ובנוסף - אפשר לשים שם ילדים עד משקלים של 18 קילו פלוס מינוס.

מחפשים המלצות בעד או נגד האפשרויות הללו, מה יש לכם והאם אכן שימושי, המלצה על חברה אמינה וטובה וכל מידע שתוכלו לתת מניסיון.

תודה רבה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
לא מכירה את הנדנדה
כן אגיד לך שבזמנו חיפשתי נואשות טרמפולינה דווקא במשקל של עד 18 קילו כי הבן שלי היה שמן דובון
וחששתי שיגיע מהר ל9 קילו
אבל בתכלס ראיתי שכשהם מגיעים למשקל של 9 קילו זה כבר גיל שהטרמפולינה כבר פחות מעניינת אותם
כך שלא בטוח שצריך יותר מזה...

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
אין לי המלצה לכאן ולכאן,
אבל ילד ששוקל 9 קילו הוא כבר לא כזה קטן ובד"כ לא צריך טרמפולינה, אז זה לא אמור להוות שיקול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממליצה על טרמפולינה של טייני לאב שיש לה 3 מצבים (לי זה היה מאוד שימושי השכיבה)
ואין צורך בטרמפולינה ליותר מ9 קילו, יכול להיות שהוא ינטוש את הטרמפולינה כבר לפני שיגיע למשקל המירבי.

התנסתי כמה פעמים בג'אמפר וזה נראה לי שווה לקנות לשלב שאחרי הטרמפולינה.

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש את הנדנדה של גראקו, ממליצה עליה מאד מאד מאד.
שווה פי כמה מטרמפולינה.
אני גם לא בדירה גדולה, אבל מצאנו לה פינה וזה לא מפריע.
לגבי המשקל- בגיל שנה הם שוקלים בערך 10, וזה מחזיק מצוין.
יש לי אותו כבר לכמה ילדים.

מציאותי

משתמש פעיל
שלום וברכה,
אנחנו מתלבטים לגבי רכישת טרמפולינה לתינוק החדש.
האפשרויות הן:
1. נדנדה של גראקו - קיבלנו עליה כמה המלצות, אבל מרגיש שהיא גדולה יחסית (במצב פתוח היא גדולה יותר מהעגלה והדירה לא גדולה עד כדי כך...), ובנוסף לפי המפרט - היא מתאימה עד למשקל של 9 קילו, כלומר - לא עוד הרבה זמן.
2. טרמפולינה של חברות אחרות כמו פישר פרייס, צ'יקו וכדו'. ראינו כמה דגמים, המחיר נע סביב השליש מהמחיר של הנדנדה של גראקו, הם קטנים יותר מהנדנדה (הרגליים תופסות פשוט פחות רוחב), ובנוסף - אפשר לשים שם ילדים עד משקלים של 18 קילו פלוס מינוס.

מחפשים המלצות בעד או נגד האפשרויות הללו, מה יש לכם והאם אכן שימושי, המלצה על חברה אמינה וטובה וכל מידע שתוכלו לתת מניסיון.

תודה רבה
יש לי נדנדה של גראקו כמו חדשה (השתמשתי מס פעמים בלבד)
אצלי ספציפית לא היה בשימוש ככ
יכולה למכור לך אותה בזול אם מעניין אותך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה