אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

אברהם א

משתמש פעיל
מרקר סימון לקדיחות וכדומה

היה אצלי טכנאי, התקין משהו, היה צריך לקדוח באבן ירושלמית, היה צריך לסמן, מזוית העין אני קולט שהוא מוציא מהכיס איזה מרקר עם צ'ופצ'יק כלומר שפיץ ענק.
שאלתי מה הקטע? הסביר שזה מאוד נוח לפעמים הסימון מורחק וזה נוח שזה צר וארוך.
צחקקתי ואמרתי בטח קנית בעליאקספרס, ההוא השיב אכן כן, בארץ כזה דבר עולה למעלה מ-20 ש"ח בעלי עולה 8 פחות מ-10.

מגיע במגוון צבעים, אלפי אלפים של ביקורות לוהטות, והעיקר המלצה של דימה הטכנאי.
אז תודה דימה היקר והחייכן.

אז הזמנתי, ואני משתף אותכם בחוייה.

מרקר סימון שפיץ ארוך

S4c62ac0a83bd4f31bf4c1f4cfe9e6094p.jpg

S5bb61b4c457041d7848a6da11feb1e3b2.jpg

סכין חיתוך עם 10 להבי החלפה

מוצר מעולה מנסיון

סכין חיתוך מקצועית

S910d00fd7c2c4f4cae34d64e5dd4931e6.png

ק.ש מנסיון

Hilel yafe

משתמש חדש
אוזניות בלוטות חוט מתאים לנוקיה C2 או 208 כשר
מפעיל גם את הנגן ב208
זמן טעינה 20 דק'(מ0ל100:)
ממולץ להזמין כמה יחי' עולה בארץ 80-100 ש"ח
עם צג
אותו דגם ללא צג

ללא צג יותר מתאים לנגן ב208 טעינה איטית החזיק לי כמעט שנה למרות שחוט אוזניות נשחק
https://s.click.aliexpress.com/e/_DcgXerP

ק.ש. מניסיון ארוך

אבן גזר

משתמש פעיל
מעיל מטריף! איכותי! מחמם! יפה! טוב!
מתאים גם לשבת וגם ליומחול
הילד שלי חרש עליו שנתיים ועדיין הוא נראה כמו חדש
עבר כביסות והכל

ממליצה בחום!
ק.ש. מנסיון מוצלח מאודדד!

מונופול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

עטי עטי

משתמש חדש
קישורים שיווקים אבל מעלה רק מיניסיון

נעלי גלגלים- קניתי לאחותי בכיתה ה, הילדה פשוט זורחת, נעליים נוחות, יפות, אפשר להתאים את הגלגלים איך שרוצים (אפשר בלי ואפשר רק עם אחד ואפשר 2), משלוח לקח בערך 3 שבועות, אה וזה גם מדליק אור באמצעות כפתור כך שאפשא להשתמש גם בשבת, מידה צריך לבחור לפי טבלת מידות.
מתלה מעילים- קניתי לכניסה לבית ממש חמוד, זה עשוי פלסטיק מאוד קל להרכבה אבל לא מאוד יציב אם אין איזון, זה יכול להחזיק הרבה משקל אבל צריך להיות מאוזן, אם הכל יהיה בצד אחד זה יפול
מתקן לסקוצים- אחד הדברים הכי מוצלחים שקניתי באלי! היה לי בכיור כל מיני סוגים וכולם תוך כמה שבועות צברו ליכלוך ועובש וניהיה ממש מגעיל, קניתי את זה למרות שהיה נראה לי יקר וזה פשוט טוב! יש לי 2 כיורים צמודים אז קניתי את הזה של ה2 ואז זה מושלם לחלבי ובשרי

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
בקבוק מים פלסטיק שקוף 2 ליטר- נדיר באיכותו

קניתי לאשתי לתחילת שנה והייתי צריך להזמין לכל החברות שלה שראו אותו

איכות מצוינת וכמעט בחינם למי שיודע כמה הוא עולה בארץ!

ק.ש. מניסיון מוצלח מאוד!

blue eagle

משתמש מקצוען
מקפיץ קישורים שווים מניסיון אישי מוצלח
לכל מי שרוצה לעיין!

פח חמוד לדברים קטנים בתוך הארון של המטבח....
ק.ש.

פד אלכוהול לניקוי מסכים פלא' וכו'
ק.ש.

מכשיר לניקוי אוזניות איירפודס ממש ניקה לי אותה יפה....עיקר לחריצים.
ק.ש.

מכונת תספורת ממש מקצועית במחיר מצחיק עוד תודו לי על זה....
ק.ש.

רצועות עור איכותית לשעון
במקום לשלם פה בארץ 60 ש"ח
ק.ש.

ברגים קטנים בהמון סוגים
לי זה עזר במחשב
ק.ש.

נברשות לסלון עובד למעלה משנה +המון מחמאות
אנחנו קנינו עם 3 צבעים
עובד על שלט
בארץ המחיר פי 3
ק.ש. מניסיון

ק.ש. מניסיון מוצלח

אברהם א

משתמש פעיל
מברשת שיער הכי טובה שהיתה לנו אי פעם (והיה לנו הרבה חחח)

המחיר בהחלט לא זול, 34 ש"ח, אבל אחרי שתקנו תבינו למה, כן כן אפשר למצוא מברשת ב-7 ש"ח, היא גם טובה, אבל זה לא זה.

בכל גומא יוצאים בערך 5 שערות, באורכים שונים, השערות רכות ומתירות קשרים.

גם נעים וגם עושה את העבודה כמו שצריך.

מברשת שיער מעולה מעולה

S60393f4367084152b68594b79a4e9979y.png

Se55c576a462c4451a4e57ad640bab916z.jpg

ק.ש

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען

אברהם א

משתמש פעיל
גוזז ציפורניים הכי טוב שהיה לי אי פעם

שנים שנים שאני משתמש בזה וממליץ למי שרוצה קוצץ שגוזז מעולה את הציפורניים.

היו לי למעלה מ-10 סוגים, הזמנתי בזמנו מאביי, קניתי בארץ, אין אין על זה, כל מי שיזמין יודה לי. ללא יוצא מן הכלל.

מגיע ב-2 גדלים, אני אוהב אישית את הגדול.

קנו קצצו גזזו ותהנו.

גוזז/קוצץ ציפורניים איכותי במיוחד

HTB1RV6dX2fsK1RjSszgq6yXzpXaY.jpg

יש גם פיצ'ר נחמד לשיוף הציפורניים, בבפנוכו של הקוצץ, גם איכותי מאוד.

HTB1rjHaX4rvK1RjSszeq6yObFXaQ.jpg

ק.ש מנסיון הזמנתי למעלה מ-10 כאלו, חלק חלקתי, וחלק לילדים בישיבות, ועוד 4 רזרבה, הם פשוט לא נגמרים, לא יאומן.

עכבר בלוטוס אני משתמש בו עכשיו...😉
ק"ש
אני ממליץ לנסות למצוא את אותו המוצר ב"מבצעי מארזים" "3 תמורת $2.99 US" או כל שם שיקראו לזה, שם יותר זול

אברהם א

משתמש פעיל
האם האוזניות איכותיות שמחזיקות שנים?
וכן האם הוא מתחבר לכל מיני הפלפונים הכשרים?
והאם יש לו דיבורית טובה כך שיהיה אפשר לדבר עימו שיחות בצורה חופשית וברורה?
וכמה זמן אורך הבטריה שלו?
והאם ידוע למישהו על עוד סוגי אוזניות בלוטוס מהסוג הזה טובות וזולות?
האם האוזניות איכותיות שמחזיקות שנים? כן
וכן האם הוא מתחבר לכל מיני הפלפונים הכשרים? נראה לי
והאם יש לו דיבורית טובה כך שיהיה אפשר לדבר עימו שיחות בצורה חופשית וברורה? כן
וכמה זמן אורך הבטריה שלו? מחזיק הרבה זמן, זה ברמה של אזניות מותג.
והאם ידוע למישהו על עוד סוגי אוזניות בלוטוס מהסוג הזה טובות וזולות? יש את מה שנתוש1212 העלה, מצטרף להמלצה, אממה יש הרבה זיופים, וצריך מזל ליפול על משהו טוב, הזמנתי את הסוג שהוא המליץ למעלה מ-10 פעמים, כאמור תלוי במזל.

רחלה 123

משתמש מקצוען
דיסק אונקי דו צדדי היינו-אפשר להכניס גם לסמארטפון, או לכל מה שיש לו חיבור טייפ סי ויודע לקרוא את זה
הרעיון להכניס לסמארטפון זה היכולת להוציא נתונים מהטלפון לאונקי?
תמונות וכ'
או רק לקבל נתונים מהאונקי?

אברהם א

משתמש פעיל
מטריה פיצית במחיר פיצפון

מטריה פיצפונת, בגודל 18 ס"מ בלבד כשהיא מקופלת.

נפחת לגודל 90 ס"מ, לא גדולה במיוחד, אבל בהחלט יכולה להגן, טוב שיהיה בכיס/בתיק/בתא כפפות.

המטריה נראי די איכותית, חלק מהחיזוקים עשויים פלסטיק, בשונה מהמטריות הפשוטות שעשויות מתכת, ונהרסות ברוח. הפלסטיק גמיש ועמיד ברוחות יותר.

המטריה מגיעה בנרתיק מהודר, יכול לשמש כקלמר לילדים, (לא מגזים כבר אחד הילדים חמד את זה)

יש מגוון צבעים לבחירתכם

הזמנתי שנה שעברה 5 כאלו, אף אחת עדיין לא נשברה/התעקמה/התעוותה.

הכינו עצמכם לחורף הבעל"ט שתיכף מגיע.

מטריה פיצית במחיר פצפון

Sd3584b786e314b2c8b23cac2da7da3bav.jpg

Sa61ee6d1f673482ea7a310012758eb4bu.jpg

מרית סיליקון קומפקטית מעולה מנסיון רב

המלצה חמה מנסיון ועכשיו 3 ב-8 ש"ח בלבד.

מרית מעולה מעולה, מנגבת את הקערה עד הטפה האחרונה, קומפקטית ואיכותית.

למה 3? חלבי/בשרי/פרווה

3 מריות סיליקון מ-ע-ו-ל-ו-ת

Sd378915376ad4dd5af32bfdfdf9271efP.jpg

S305c9b712dc34b5898ae333a16672fc91.jpg

ק.ש מנסיון מוצלח מאוד

אפשר למצוא את זה במארזים במחיר של 13 ש"ח, או אז תצטרכו לקחת 5 יחידות

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה