אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

שריתוש שריתוש

משתמש פעיל
רמקול שהוא גם שעון מעורר,
אני שמתי על מדף בחדר ילדים- גם מקשט, גם זה השעון שהם יודעים לקרא וגם שמה להם שירים
עולה עכשיו 60 במבצע, אני קניתי ביותר יקר אבל בכל זאת שווה כל שקל
קש

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

תות פשוט

משתמש מקצוען
ממליצה על אותיות מאירות מהממות שהגיעו לי- נראה מליון דולר

בדיקות בזיל הזול

טיץ סריג מצוין לתינוקות גמיש ונח!!

קש מניסיון

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שריתוש שריתוש

משתמש פעיל

idlmovb

משתמש מקצוען
חולצת הנקה.
עומדת מהמם והכי חשוב-נוחה מאוד!!!.
אני הולכת להזמין עוד אחת כזו בצבע שונה.
שימו לב שהיא שקופה ופתוחה ולכן צריך חולצת בסיס מתחת.
(הזמנתי כמה חולצות הנקה מאלי אקספרס וזו הכי מוצלחת)
ק.ש מנסיון מוצלח מאוד!!!!

2020-Autumn-Women-Maternity-T-shirt-Clothes-Long-Sleeve-Stripe-Nursing-Top-Breastfeeding-Shirt...jpg

הודו לד'

משתמש פעיל
חולצת הנקה.
עומדת מהמם והכי חשוב-נוחה מאוד!!!.
אני הולכת להזמין עוד אחת כזו בצבע שונה.
שימו לב שהיא שקופה ופתוחה ולכן צריך חולצת בסיס מתחת.
(הזמנתי כמה חולצות הנקה מאלי אקספרס וזו הכי מוצלחת)
ק.ש מנסיון מוצלח מאוד!!!!

צפה בקובץ המצורף 1069555
אם לובשים חולצה מתחת לא מאבדים את כל האפקט של ההנקה?

idlmovb

משתמש מקצוען
שעון לילדים.
הזמנתי לבן שלי ואני (זאת אומרת הבן שלי) מאוד מאוד מאוד מרוצה ממנו.
יש בזה גם שעון מעורר, גם תאריך, אפשר לשנות את הצבע של המספרים
בקיצור-חלום של כל ילד.
ק.ש מנסיון

שעון.jpg

idlmovb

משתמש מקצוען
משהו חמוד שמצאתי.
מאז שהדבר הזה הגיע הביתה יש מקום נורמאלי לכל הפיציפקס הקטנים שעד אז הסתובבות בכל הבית......

Foldable-Wardrobe-Wall-Door-Back-Hanging-Bag-Underwear-Sock-Tie-Hanging-Shoe-Storage-Organizer...jpg
Foldable-Wardrobe-Wall-Door-Back-Hanging-Bag-Underwear-Sock-Tie-Hanging-Shoe-Storage-Organizer...jpg

אילה ג

משתמש פעיל
ק"ש מניסיון

בגדים מדהימים וחתיכיים לתינוק, מווושלם מניסיון אישי
זה נראה כמו חליפת 3 חלקים - מכנס + חולצה גברית + וסט + פפיון,
ובעצם זה בייביגרו קצר / ארוך ללא רגליות, פשוט להלביש את התינוק חליפה בחצי דקה.
שני הסוגים מניסיון אישי, מרוצה מאוד מאוד, עברו עשרות כביסות (לא עדינות בכלל) ונראה חדש!!!
הראשון - הוא רק חלק אחד, נראה 3 חלקים ואפשר להוריד את הפפיון בשביל הכביסה,
השני - אפשר להוריד את הוסט והפפיון, ואז זה בגד חתיך שנראה מכנס + חולצה + שלייקס (שגם ניתן להורדה).

אז הנה הקישורים: אני קניתי את השני והשלישי,
קניתי בצבע לבן, לקחתי בחשבון שזה תינוק, ואם יהיה כתם שלא ירד בכביסה - אקונומיקה ל - 2 שניות והכל יורד.

חליפה חלק אחד + וסט וחולצה מחוברים + פפיון שניתן להסרה + כולל סינר גרביים ונעליים

חליפה זהה במחיר יותר זול ללא סינר גרביים ונעליים

חליפה - בייביגרו קצר שנראה מכנס וחלצה מבד אחר + שלייקס + פפיון + וסט + כובע בצבע המכנס

חליפה זהה לקודם - שרוול ארוך + אפשרויות לתוספת גרביים ונעליים

תות פשוט

משתמש מקצוען
גרבים יפות ואיכותיות מניסיון
גרבי טרום הליכה
נעלי שבת בהירות, ממתינה למשלוח....

קש מניסיון

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אילה ג

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה