קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהי הזמינה מכנס דמויי ג'ינס לתינוקות ויכולה להעלות קישור?

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בדיוק זה!!!
עזרת לי מאד - לא ידעתי אילו מילות קישור לחפש
(אגב שימי לב למחיר המוצר ולמחיר המשלוח):rolleyes:
סתם תקעתי את הפריט הראשון שמצאתי
תחפשי לפי מילות מפתח ומוצרים דומים אולי תמצאי משהו יותר זול.

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
למשהי יצא לקנות מצעים לחדר שינה? (כלומר למבוגרים)

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עזרה בהזמנת תאורה לפינת אוכל-
אני רוצה להזמין את התאורה הזו,
וצריכה עזרה...
קודם כל- יש מה לעשות כדי שהמשלוח לא יעלה כ"כ הרבה?
ואיך אני יכולה להתחמק מלשלם מכס? (זה נראה כבד...)
ובכלל- איך אני יוצרת קשר עם המוכר ומבררת תוך כמה זמן המוצר מגיע וכו'...

תודה!!!!!

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עזרה בהזמנת תאורה לפינת אוכל-
אני רוצה להזמין את התאורה הזו,
וצריכה עזרה...
קודם כל- יש מה לעשות כדי שהמשלוח לא יעלה כ"כ הרבה?
ואיך אני יכולה להתחמק מלשלם מכס? (זה נראה כבד...)
ובכלל- איך אני יוצרת קשר עם המוכר ומבררת תוך כמה זמן המוצר מגיע וכו'...

תודה!!!!!

אני הזמנתי 3 פעמים תאורה
הרבה יותר יקר מזה- סביבות 400 דולר
ולא שילמתי שום מכס
אבל אין לי אחריות
זה היה אגב עם משלוח מהיר של FEDEX
אז אולי זה קשור למכס
תבקשי מהמוכר שירשום על החבילה סכום נמוך אבל הגיוני- למשל 60 דולר כולל משלוח-
המוכרים מסכימים בקלות- בדרך כלל הם עושים את זה גם אם לא מבקשים
את פונה למוכר בצד ימין יש לך את המילים CONACT SELLER
ואז את כותבת לו והוא רואה בקשר לאיזה פריט מדובר
בהצלחה

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואם כבר אני כאן- אז
3 זוגות גרביים עם הדפס נעל- איכותי ממש
המידה הקטנה לדעתי לגיל שנה- בטוח לא לתינוק שנולד...
https://he.aliexpress.com/item/2017...309.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4diTPJYM

3 זוגות גרביים דקות מתקפלות לתינוק שנולד- הם שולחים צבע אקראי- אני ביקשתי 3 צבעים ספציפיים והמוכר שלח אותם
https://he.aliexpress.com/item/3-Pa...121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4drR6nOA

גרבים מתוקות- של CARTER'S- לא ידעתי כמובן- הגיע בשקית אורגנזה- חמוד למתנה- נראה ממש טוב- עוד לא השתמשתי.
https://he.aliexpress.com/item/Floo...261.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4drR6nOA

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לצחוק?
כן, יש אתר של הדפסות על כל מיני דברים, גם אלבום.
http://www.artscow.com/
אני הדפסתי שם אלבום, לא איכות כמו לופה אבל גם לא במחיר של לופה.
אגב, לא השתמשתי בתוכנת העיצוב שלהם, עיצבתי בפוטושופ והעלתי כתמונת רק לכל עמוד
הצלחת עם נטפרי?

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נורת לד זולה ברמות
הזמנתי את ה60W
זה חזק, עוצמתי, הגיע ארוז היטב!
בשימוש כחודשיים
כאן בארץ עולה 130-170 כזו נורה בדיוק
זה הברגה רגילה E27
https://www.ebay.com/itm/E27-LED-SM...e=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p2057872.m2749.l2648

@קופצנית זה עדיין עובד?
שווה להזמין?

60W לאיזה גודל חדר בערך זה טוב?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה