קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה לקנות את המדפים לאמבטיה, יש הפרש של 4 דולר בין המוכרים וכמובן גם במספר המשובים והניקוד, הייתי שמחה לעזרתך @קופצנית , היית מהמרת על הזול?
תודה רבה מראש
https://he.aliexpress.com/item/Rack...007.13338.125185.0&scm_id=1007.13338.125185.0

https://he.aliexpress.com/item/Spac...expid=7cbe5067-82cd-4f7b-87d7-a932b9131d25-12

נכנסתי לחנות שלו ובדקתי ברפרוף
אני הייתי מהמרת, ברור לי שכאן כן
אבל אי אפשר לפתוח איתי סכסוך- אני לא נותנת החזר מלא...
אז תחליטי אם לסמוך עלי...

לילי 1

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות את המדפים לאמבטיה, יש הפרש של 4 דולר בין המוכרים וכמובן גם במספר המשובים והניקוד, הייתי שמחה לעזרתך @קופצנית , היית מהמרת על הזול?
תודה רבה מראש
https://he.aliexpress.com/item/Rack...007.13338.125185.0&scm_id=1007.13338.125185.0

https://he.aliexpress.com/item/Spac...expid=7cbe5067-82cd-4f7b-87d7-a932b9131d25-12
שמת לב שזה לא אותו מוצר, כן?

לילי 1

משתמש מקצוען
הגיעו עכשיו שתי שמלות איכותיות מהממות לילדות גן, כל אחת בערך 4 דולר תלוי במידה:
שמלה עם שרוולים. קניתי בעבר שמלות מהסדרה הזאת והן מתכבסות באיכות הכי גבוהה. נראה לי שזה אותו בד ועכשיו הוסיפו מלאאא דוגמאות. לקחתי את השניה מימין בשורה התחתונה, עלים אדומים על רקע לבן. היא פשוט יפהפיה
שמלה עם שרוולים קצרצרים- העלו אותה פה בעבר. היא נראית מעולה אבל התחושה בבד היא קצת פלסטיקית. קיץ שעבר קניתי שמלה אחרת, יקרה בהרבה, מאותו הבד בדיוק, וקשקיבלתי אותה התאכזבתי מהבד. תכלס בת העשר חרשה עליו כל הקיץ והיא היתה השמלה המועדפת. אז לשיקולכם. (מדובר בשמלה הזאת, המלצתי עליה בזמנו)

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני שואל. אך ורק שואל.
מי בעד שיפתח קבוצה שמי שיצטרף לקבוצה יקבל למייל כל יום (כמובן שבהודעה אחת) 15 דברים שימושים לבית ודילים.
מאלי אקספרס. אייבי. אמזון. זיפי. וואלה שופס. ועוד...

(מי שחושב שהוא בכיון ויצטרף שיעשה לייק. או יגיב. [ברגע שאני יראה עשרים שלושים שרוצים אני יתחיל "לבנות את המערכת" -במערכת של רב מסר-]

היי
אני רואה שהגענו ל30 חברה שרוצים.!

אז כל מי שרוצה מוזמן להכנס לכאן ולהרשם!

https://n.sendmsg.co.il/Minisites.aspx?p=120500-111326094000-25660

תהנו! ושבת שלום!

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי עוזר לי שניה?
האתר של עליאקספרס נהיה לי פתאום לפני כמה ימים באנגלית, וכל ההגדרות נתונות על ישראל, שפה- עברית והכל וזה עדיין לא עובד, איך מתקנים?
upload_2019-3-9_20-32-7.png

• תודה
Reactions: ov

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מי עוזר לי שניה?
האתר של עליאקספרס נהיה לי פתאום לפני כמה ימים באנגלית, וכל ההגדרות נתונות על ישראל, שפה- עברית והכל וזה עדיין לא עובד, איך מתקנים?
צפה בקובץ המצורף 452570

שניה אני נכנס לאלי אקספרס ויראה איך מסדרים את זה.

אבל דבר ראשון תבדקי למעלה (מצורף תמונה)
שהגוגל תרגום לא מתרגם את זה לעברית (זה קורה הרבה פעמים..)

w.JPG

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תראי שזה על האפשרות הזו>>>

היי שאני עכשיו מסתכל יותר על התמונה שהעלית. כן. את צריכה לסדר את זה באפשרות כמו שמסומן. ואז זה יסתדר לך..

sasa.JPG

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מי עוזר לי שניה?
צפה בקובץ המצורף 452570
גם לי כרגע אותה בעיה. באגים הם תופעה קלאסית באליאקספרס, בדרך כלל חולפים תוך יום יומיים. בינתיים משתמשים בתוסף התרגום.

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גם לי כרגע אותה בעיה. באגים הם תופעה קלאסית באליאקספרס, בדרך כלל חולפים תוך יום יומיים. בינתיים משתמשים בתוסף התרגום.

אני עברתי מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית והכל תקין....

בום בום

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הגיעו עכשיו שתי שמלות איכותיות מהממות לילדות גן, כל אחת בערך 4 דולר תלוי במידה:
שמלה עם שרוולים. קניתי בעבר שמלות מהסדרה הזאת והן מתכבסות באיכות הכי גבוהה. נראה לי שזה אותו בד ועכשיו הוסיפו מלאאא דוגמאות. לקחתי את השניה מימין בשורה התחתונה, עלים אדומים על רקע לבן. היא פשוט יפהפיה
שמלה עם שרוולים קצרצרים- העלו אותה פה בעבר. היא נראית מעולה אבל התחושה בבד היא קצת פלסטיקית. קיץ שעבר קניתי שמלה אחרת, יקרה בהרבה, מאותו הבד בדיוק, וקשקיבלתי אותה התאכזבתי מהבד. תכלס בת העשר חרשה עליו כל הקיץ והיא היתה השמלה המועדפת. אז לשיקולכם. (מדובר בשמלה הזאת, המלצתי עליה בזמנו)

הזמנת לפי הטבלת מידות?
זה ארוך אחרי הברך?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה