קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני כבר רשמתי על זה דיס המלצה לפני כמה חודשים, גם אני הזמנתי בעקבות המלצה מפה, ומה שהיגיע - לפח...

מעניין, כי אני הזמנתי את העליונית הזאת לפני שנה פלוס, ולבשתי אותה אינספור פעמים, וקיבלתי עליה מחמאות בלי סוף, והיא מבד יפה והכל בסדר, לא ניילון ולא כלום. השנה הזמנתי בצבע נוסף, וגם הגיע מעולה.
המידות קצת קטנות.

יכול להיות שזה תלוי במוכר?

ממש לא נעים לי ממי שהזמינה וזרקה לפח בעקבות ההמלצה שלי...

מנגט שוקולד

משתמש פעיל

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נעליים ממש מתוקות: https://he.aliexpress.com/item/Kids...911.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dmP4G0g
\
גם אני הזמנתי את הנעליים האלו בדיוק במידה הכי קטנה- תואם ל21 בדגם הגינס הבהיר עם האבנים. הגיע תוך 3 שבועות
עלה לי 5.72 דולר- זול יותר מההמלצות פה- ויש כאן גם דגמים נוספים
https://he.aliexpress.com/item/Chil...511.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.169b4c4dy2qyDB[/QUOTE]

שרי קלוגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני הזמנתי את הנעליים האלו בדיוק במידה הכי קטנה- תואם ל21 בדגם הגינס הבהיר עם האבנים. הגיע תוך 3 שבועות
עלה לי 5.72 דולר- זול יותר מההמלצות פה- ויש כאן גם דגמים נוספים
https://he.aliexpress.com/item/Chil...511.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.169b4c4dy2qyDB[/QUOTE][/QUOTE]

לא כדאי את הדגם עם הכוכב. הנצנצים נפלו די מהר.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משהיא המלצה כאן על כרית פייטים מתחלפים
אני מחפשת את הקישור ולא מוצאת,
ושאלה נוספת - מדפדוף באלי ראיתי שכל הכריות הפייטים רק על צד אחד של הכרית,
אני מחפשת כרית פייטים על 2 הצדדים.
אשמח לקבל עזרה.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
משהיא המלצה כאן על כרית פייטים מתחלפים
אני מחפשת את הקישור ולא מוצאת,
ושאלה נוספת - מדפדוף באלי ראיתי שכל הכריות הפייטים רק על צד אחד של הכרית,
אני מחפשת כרית פייטים על 2 הצדדים.
אשמח לקבל עזרה.
זאת ההודעה

ש.ב.

משתמש פעיל
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה