קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

סטודיו בננה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מחפשת נעלי ספורט סניקרס להשים
משהו שיהיה וב ליום יום והליכות...
עדיף בצבע לבן עם נגיעות צבע ..

יש נעלי שיאומי

https://www.gearbest.com/men-s-sneakers/pp_009601741136.html?wid=1433363

קופון : GB$XIAOMI2

ב 183 ש"ח

לא יודע איך הם לא קניתי ...

יש גם בצבע שחור.
20180612152514_90901.jpg

נערך לאחרונה ב:

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
באשדוד היתה מכירה שמכרה את זה וקראה למוצר דייאמונד במחיר של 25 שח. ענין אותי עם זה זה
כן, זה זה
רק מה שמוכרים בדיאמונד זה העיקרון של העגולים פה-שלא ממלאים את כל התמונה רק חלקים ממנה-לדעתי יוצא יותר יפה
ופה נתנו גם קישורים למרובעים-שזה בעצם מילוי של כל התמונה-מלא עבודה

SN

משתמש מקצוען
צודקת :cool:
מקסימום אזמין מכמה מוכרים.. נראה מה יגיע מהר יותר וינוצל בחופש

לא בטוח שכדאי להזמין את הקטן בגלל המשלוח
אני העדפתי לקחת קצת יותר יקר כדי לקבל מספר מעקב וככה זה מגיע הרבה יותר מהר
עם מספר מעקב = אזור השבועיים
בלי מספר מעקב = חודש-חודשיים

יכול להיות שזה תלוי דואר
בסניף אצלנו אם אין מספר מעקב אני יכולה גם לא לקבל בכלל :confused: (אולי מי שיש לו SMS מקבל הודעה)

ממוחשבת

משתמש מקצוען
לא בטוח שכדאי להזמין את הקטן בגלל המשלוח
אני העדפתי לקחת קצת יותר יקר כדי לקבל מספר מעקב וככה זה מגיע הרבה יותר מהר
עם מספר מעקב = אזור השבועיים
בלי מספר מעקב = חודש-חודשיים

יכול להיות שזה תלוי דואר
בסניף אצלנו אם אין מספר מעקב אני יכולה גם לא לקבל בכלל :confused: (אולי מי שיש לו SMS מקבל הודעה)
לא הבנתי מה קשור המשלוח לגודל? :rolleyes:

ליידי

משתמש מקצוען
איך עושים שההזמנה תהיה עם מספר מעקב ויגיע אחרי שבועיים?
יש אפשרות לכל ההזמנות משם לעשות את זה?

נערך לאחרונה ב:

ליידי

משתמש מקצוען
כן, זה זה
רק מה שמוכרים בדיאמונד זה העיקרון של העגולים פה-שלא ממלאים את כל התמונה רק חלקים ממנה-לדעתי יוצא יותר יפה
מי מוכרת באשדוד?

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת קישור לווסטים אלגנטיים לבנים באליאקספרס
יש למישהו?

• תודה
Reactions: bbr

ישראלים

משתמש מקצוען
כן, זה זה
לא הבנתי. איפה יוצא יותר יפה
ותודה

N

neomy21

אורח
N

neomy21

אורח
מדבקת קיר מהממת שהזמנתי
כל מי שראה התלהב!!!
אפשר להזמין באיזה צבע שרוצים.
https://bit.ly/2tWhF1c

מי-לי

משתמש פעיל
יכול להיות שזה תלוי דואר
תנסי לעקוב עם מספרי המעקב הסינים
שמגיעים עם אישור שליחת החבילה מאלי
שם אולי כן תראי שזה בגיעה ומה מספר החבילה
(כך אני עוקבת)
הנה קישורים לאתרים כאלה(לא כל מספר מעקב מתאים לכל אתר
ופעם קרא לי שהיה לי מידע באחד ובשני לא. אחד כתב שכבר הגיעה והשני לא.
בקיצור שיהיה לך עוד סיבה לשבת על המחשב כמה דקות נוספות...;)

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

סטודיו בננה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מזה האתר הזה? מישהו הזמין משם פעם?
איפה כותבים את הקוד קופון כדי לקבל את ההנחה?
אתר סיני די חדש, מכניסים קופון לאחר שמזינים את הפרטים כתבת וכו'...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אמזון ארה"ב השיקו משלוחים חינם לארץ על מוצרים שערכם מעל 80$ ׁ (המשלוח איטי יותר אבל עדיין שווה) ומדובר במוצרים שרק אמזון עצמה שולחת (לא Fulfilled by Amazon) רק חשוב לסמן את זה, זה לא אוטומטי.
שימו לב לתנאי המשחק:

1. רק מוצרים שנשלחים ע"י אמזון עצמה (SOLD BY AMAZON ) ולא!! ( Fulfilled by Amazon).
2. על המוצר להיות בעל ערך של 80$ ומעלה (מחיר המוצר בלבד בלי קשר לעלויות המשלוח הרשומות לצידו). הכוונה היא שעם המוצר עולה 20$ ועלות השילוח 300$ אז משלוח החינם לא יחול כאן אלא אם תקנו 4 מוצרים כאלה או שתוסיפו מוצרים אחרים שעומדים בתנאים.
3. ניתן לקנות כמה מוצרים עד שתגיעו לערך כולל של מעל 80$ (ערך מוצרים בלבד) ואז יופיע לכם שילוח חינם. חשוב שכל המוצרים ימכרו ע"י אמזון עצמה (SOLD BY AMAZON).
4. בלי קשר לכל האמור לעיל, כמובן שהמוצר או המוצרים חייבים קודם להיות מוצרים אשר כן נשלחים לארץ מלכתחילה.

נערך לאחרונה ב:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמזון ארה"ב השיקו משלוחים חינם לארץ על מוצרים שערכם מעל 80$ ׁ (המשלוח איטי יותר אבל עדיין שווה) ומדובר במוצרים שרק אמזון עצמה שולחת (לא Fulfilled by Amazon) רק חשוב לסמן את זה, זה לא אוטומטי.
שימו לב לתנאי המשחק:

1. רק מוצרים שנשלחים ע"י אמזון עצמה (SOLD BY AMAZON ) ולא!! ( Fulfilled by Amazon).
2. על המוצר להיות בעל ערך של 80$ ומעלה (מחיר המוצר בלבד בלי קשר לעלויות המשלוח הרשומות לצידו). הכוונה היא שעם המוצר עולה 20$ ועלות השילוח 300$ אז משלוח החינם לא יחול כאן אלא אם תקנו 4 מוצרים כאלה או שתוסיפו מוצרים אחרים שעומדים בתנאים.
3. ניתן לקנות כמה מוצרים עד שתגיעו לערך כולל של מעל 80$ (ערך מוצרים בלבד) ואז יופיע לכם שילוח חינם. חשוב שכל המוצרים ימכרו ע"י אמזון עצמה (SOLD BY AMAZON).
4. בלי קשר לכל האמור לעיל, כמובן שהמוצר או המוצרים חייבים קודם להיות מוצרים אשר כן נשלחים לארץ מלכתחילה.
יצא שכרו בהפסדו. על סכום כזה צריך לשלם מע"מ 17%

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה