קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נעליים בנקסט

מישהי יודעת כמה ס"מ הנעליים מידה 4 (בנים) בנקסט?
מישהי שיש לה בבית כי לא רשום באתר...
תודה!!

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הזמנתי משהו מאליאקספרס ולא הייתי מרוצה
פתחתי סכסוך בבקשה להחזר ואז הסכמתי להתפשר על החזרת הפריט (הפריט בסכום ששוה לי להחזיר אותו. המוכר ענה לי שבשביל להחזיר אני צריכה לסגור את הסכסוך ולפתוח סכסוך מחדש ולבחור באפשרויות אפשרות החזרת פריט ולא החזר כספי, וברוב טיפשותי סגרתי את הסכסוך וכמובן שלא הצלחתי לפתוח שוב...
המוכר כמובן מתעלם ועונה לי תשובות טיפשיות שלא קשורות לעניין,
ניסיתי לפנות לשירות לקוחות ושוחחתי(דרך המחשב) עם נציג ולא נראה לי שהוא יודע יותר מידי...
יש דרך לפנות להנהלה או משהו כזה?

אשמח לעזרה

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
גם אני הזמנתי שמלה ב 20 דולר מאליאקספרס, הגיע לי סמרטוט שאפילו בתור תחפושת לא הייתי שמה...
מה אני אמורה לעשות?
אף פעם לא פתחתי סכסוך, אודה מאוד למי שתוכל להסביר לי בפירוט מלא איך אני עושה את זה...
תודה

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ירושלמית0;2192046:
גם אני הזמנתי שמלה ב 20 דולר מאליאקספרס, הגיע לי סמרטוט שאפילו בתור תחפושת לא הייתי שמה...
מה אני אמורה לעשות?
אף פעם לא פתחתי סכסוך, אודה מאוד למי שתוכל להסביר לי בפירוט מלא איך אני עושה את זה...
תודה

איפה שאת מאשרת שהגיע הזמנה יש לך אפרות כזו את לוחצת ושם את כותבת סיבה וכו'

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תובנה;2197117:
כן אני הזמנתי אותו, נראה לי שזה נחשב נושם, זה בד סטנדרטי לחלוטין. בכל אופן הייתי ממש מרוצה. קניתי בצבע אדום אפור וכולם מחמיאים לבת שלי.
קניתי עוד כמה שמלות מהממות בהזדמנות העלה אותם כולם יצאו ממש יפה!

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מי הזמינה מדבקות קיר נישות מאליאקספרס והיו מוצלחות (ולא וורודות...)?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה