דרוש מידע קניות לשנת הלימודים החדשה

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח לדעת על אפשרויות קניית מכשירי כתיבה עטיפות וכדו' לשנת הלימודים הבאה דרך קטלוג בהזמנה דרך הטלפון בלי התרוצצות בשמש הקופחת ידוע לי על שארפן האם קיים עוד משהו בדומה לזה

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא הצלחתי להעלות
זה כותב לי שזה קובץ גדול מדי

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בקטלוג עצמו לא כתוב איפה ניתן להשיג את הקטלוג
בכח הפרסום השבוע היה כתוב היכן ניתן להשיג אך לא זכור לי כעת בע"פ

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
"בדק בית" בבית שמש
מבחר ענק.
אין חוסרים אף פעם.
מגיע ארוז יפה ומסודר
מחירים ממש זולים

כבר שנה רביעית שמזמינים מהם ומאד מרוצים.
רק תבדקו אם יש להם משלוחים לכל הארץ.

בהצלחה.

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
אשמח לדעת על אפשרויות קניית מכשירי כתיבה עטיפות וכדו' לשנת הלימודים הבאה דרך קטלוג בהזמנה דרך הטלפון בלי התרוצצות בשמש הקופחת ידוע לי על שארפן האם קיים עוד משהו בדומה לזה
מאיפה אתם? מירושלים?,
אם כן, אפשר לעשות הזמנה ב"הכל לגן" (+משלוח שיעלה בסביבות 35 ש"ח) מגיע אחרי יומיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה