שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

אסתי מהודר

משתמש מקצוען

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, ביצעתי הזמנה משיין, קיבלתי מספר מעקב של חברת GCX. איך אני יודעת אם זה יגיע אלי לבית או לנקודת איסוף? אני לא מוצאת מידע בעניין. ואם לנקודת איסוף, בד"כ החברות נותנות אפשרות לבחור את הנקודה, בחברה הנ"ל אני לא מוצאת אופציה כזאת.

משו שלא מכרים

משתמש רשום
אני צריכה את הזמנה שלי נורא דחוף
אם זה המעקב אז עוד כמה זמן בערך זה לוקח
תודה
1653503148264.png

ברנדה

משתמש פעיל
זה מאד משתנה-
אני הזמנתי ברביעי לפני שבוע וחצי והגיע לי אתמול,
והיה גם כמה פעמים רצופות שהגיע לי תוך שבוע בדיוק.

אליש 10

משתמש פעיל
נכון זה משתנה מאד בדר"כ בין שבוע לשבועיים (וחצי) יכול להיות גם חודש...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, ביצעתי הזמנה משיין, קיבלתי מספר מעקב של חברת GCX. איך אני יודעת אם זה יגיע אלי לבית או לנקודת איסוף? אני לא מוצאת מידע בעניין. ואם לנקודת איסוף, בד"כ החברות נותנות אפשרות לבחור את הנקודה, בחברה הנ"ל אני לא מוצאת אופציה כזאת.
אף אחת לא יודעת? אני רואה שלרוב הם שולחים עם צ'יטה. אבל זה לא, מישהי יודעת/מנוסה?

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
אף אחת לא יודעת? אני רואה שלרוב הם שולחים עם צ'יטה. אבל זה לא, מישהי יודעת/מנוסה?
תנסו פה, האם עונים די מהר

אוקינוס

משתמש מקצוען
הי
קיבלתי כזו הודעה, אבל לא קיבלתי הודעה מנקודת האיסוף או מחברת השליחויות:
לקוח יקר,
שמנו לב שמספר המעקב XXXXXממתין לאיסוף כעת. בשל ההסגר באזורים מקומיים, שירות האיסוף יושפע. אם אתה מעוניין במשלוח עד הבית שלך, אנא צור קשר עם הספק המקומי כדי לשדרג את השירות ולקבל את החבילה שלך. אנו תמיד עומדים לשירותכם אם אתם זקוקים לעזרה כלשהי.

הערה :
אנא עקוב אחר הודעת הספק המקומית אם קיבלת אותה מראש.
אנא התעלם מהודעה זו אם כבר יש לך את החבילה.

שירות לקוחות SHEIN

מישהו יודע מה זה אומר?​

אנונימית מעניינת

משתמש צעיר
במייל שמקבלים משיין אחרי שההזמנה יצאה לדרך רשום אדרך איזה לברה שלחו.
ואאל"ט אז גם באתר באזור אישי בהזמנות

אילה ג

משתמש פעיל
מה קרה שאין היום משלוח חינם?
כתבו פה שתמיד ביום ראשון משלוח חינם בכל סכום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מה קרה שאין היום משלוח חינם?
כתבו פה שתמיד ביום ראשון משלוח חינם בכל סכום
למה אין?
רשום מתנה חינם בקניה מעל 135 + משלוח חינם ללא מינימום

sarit שרית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פעם ראשונה שלי בשיין, אני מנסה לשלם כבר מס' פעמים, ניסיתי בכמה כרטיסים שונים אבל פשוט בכל פעם הוא כותב את ההודעה הבאה: (ניסיתי להחליף דפדפן)
אשמח לעזרה,
תודה רבה :)
1234.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה