עזרה קליפ בת מצוה, חסד

שירת המעלות

משתמש רשום
כמו שעשיתי לך לייק עכשיו
לא הבנתי מה עשית...
אני צלמת ועורכת וידאו מירושלים, יכולה להגיע לק"ס. אם לא הסתדרת עדיין את יכולה בכיף ליצור איתי קשר.
תודה רבה! אני לא מבינה איך יוצרים כאן קשר למי ששולח הודעה אלי, כל אחד בנפרד אני פונה בבקשה ליצירת קשר? האירו עיני
אין לך הודעה פרטית?
אני משתמשת חדשה פה, לא מצליחה להבין איפה נמצא הודעה פרטית

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה עוזר לך שעשיתי לך לייק? אין לי מנוי פרמיום, אני מבינה שאני מחזירה הודעה לכולם , מה הלייק עושה לך?
רציתי שתסמני לי שהעתקת את המייל שלי כדי שאוכל למחוק את ההודעה
(אחרי כמה דקות- נדמה לי 10, כבר א"א לערוך ולמחוק את ההודעה)

שירת המעלות

משתמש רשום
על מנת שלא לחשוף פרטים אישיים של אף אחת
אולי באמת אבקש מכל מי שרוצה לעזור לשלוח לי במייל שלי
לכתובת y85859
תודה רבה לכולם!

יהודייה גאה

משתמש רשום
אני קופצת על האשכול.
לאחותי יש בת מצווה השנה (וב"ה כולם אצלינו בריאים!!!), יש לנו מסריטה ועורכת ברוך ה', אבל הקלטת שיר באולפן זה מעבר לתקציב.
האם יש למשהי שיר מוקלט וערוך שמתאים לבת מצווה, ונוכל להשתמש בו? (אפילו בתשלום לא מדי גבוה)
תודה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אני קופצת על האשכול.
לאחותי יש בת מצווה השנה (וב"ה כולם אצלינו בריאים!!!), יש לנו מסריטה ועורכת ברוך ה', אבל הקלטת שיר באולפן זה מעבר לתקציב.
האם יש למשהי שיר מוקלט וערוך שמתאים לבת מצווה, ונוכל להשתמש בו? (אפילו בתשלום לא מדי גבוה)
תודה!
לי יש
[אי אפשר לשלוח לך הודעה פרטית, תשני בהגדרות]
אם עוד מישהי רוצה
בתשלום סמלי ממש

️שירה קיי אולפנים.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני קופצת על האשכול.
תודה!
יכולה לתת לך שיר מוקלט ע"י זמרת ילדה בחינם מושקע ויפה!
[לבחירה מתוך 3 שירים]

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה