דרוש מידע קלינאי תקשורת

ספרים מ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מברר עבור בחור מסויים

דרוש מידע על קלינאי תקשורת, טוב
עבור בחור ישיבה

עדיפות מירבית ל"קלינאי" ולא ל"קלינאית".
ועדיפות לאיזור ירושלים

מישהו יודע? מכיר?
אשמח מאוד על המלצות

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הוא לא קלינאי תקשורת
למה את אומרת שלא.
לי ידוע שכן ויש לו המון הצלחה.

מהרשת:
כיום מתגורר גלינסקי (34), בברכפלד שבמודיעין-עילית והוא קלינאי תקשורת. ככל הידוע הוא החרדי היחיד בישראל שעוסק בתחום. לפני ארבע שנים, זמן קצר לאחר שחזר מגרמניה, החל לקבל מטופלים. "בתחילה באו אליי חברים שסבלו מצרידות. אצל מקצתם הבעיה נבעה מצינון, אך היו מי שהצרידות אצלם נגרמה מיבלות, וזה כבר מורכב יותר", הוא מסביר.

נערך לאחרונה ב:

דורהלה

משתמש פעיל
למה את אומרת שלא.
לי ידוע שכן ויש לו המון הצלחה.

מהרשת:
כיום מתגורר גלינסקי (34), בברכפלד שבמודיעין-עילית והוא קלינאי תקשורת. ככל הידוע הוא החרדי היחיד בישראל שעוסק בתחום. לפני ארבע שנים, זמן קצר לאחר שחזר מגרמניה, החל לקבל מטופלים. "בתחילה באו אליי חברים שסבלו מצרידות. אצל מקצתם הבעיה נבעה מצינון, אך היו מי שהצרידות אצלם נגרמה מיבלות, וזה כבר מורכב יותר", הוא מסביר.
מבדיקה במשרד הבריאות ואגודת קלינאית התקשורת (לכל קלינאית מספר רישיון והוא רשום במאגר). הוא לא קלינאי תקשורת. הרשת מביאה כל מיני דברים, לא בהכרח נכונים. פותח בשרשור ביקש המלצה על קלינאי תקשורת, כדאי לתת לו אחת כזו.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מבדיקה במשרד הבריאות ואגודת קלינאית התקשורת (לכל קלינאית מספר רישיון והוא רשום במאגר). הוא לא קלינאי תקשורת. הרשת מביאה כל מיני דברים, לא בהכרח נכונים. פותח בשרשור ביקש המלצה על קלינאי תקשורת, כדאי לתת לו אחת כזו.
לא יודעת
מה שאני כן יודעת שהוא מוכר כאן ובכל מקום כקלינאי תקשורת יש לו גם מרפאה בבני ברק והרבה נושעו בגללו.
זהו.
נסיתי לעזור.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי ידוע שהוא קלינאי תקשורת, יש לי חבר ומג"ש לשעבר שהלכו אליו.
וכן שמעתי שהוא מטפל גם ברבנים ואדמורים

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
אין לו הכשרה של קלינאי תקשורת, הוא מטפל בקול, בחרי את השם שמתאים לזה, חוקית אסור לקרוא לעצמך קלינאי תקשורת אם אינך מורשה על ידי משרד הבריאות.
דורהלה, אמנם האשכול ישן,
אך רלונטי לי עכשיו עבור בחור ישיבה בירושלים
שסובל מקול חלש ותהודה פנימית.
יש לך (או לכל משתמש אחר בפורום) המלצה?
מחפשת מישהו מומחה !!

אולי מעניין אותך גם...