עזרה קישור לאתר של צאט GPT

Anastesia

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
קודם כל בעברית הוא גרוע,
והוא מטורף בשאלות טכניות, לא בשביל להיות משורר על ודאי שלא בעברית
בשלב זה בכל אופן..

טאבו

משתמש סופר מקצוען
קטע מצחיק...
אמרתי לצ'ט שיתכוב שיר על בני ברק וזה מה שיצא...

אפשר לשיר שיר על העיר בני ברק?

אני חי בעיר בני ברק כאן הכל מתחיל ומסתיים אני אוהב את השכונות הצפוניות את הכרמל הנפלא והחוף הנקי

בני ברק היא עיר צעירה וחדשה עם אנשים חיים ונעימים אני אוהב את הספורט ואת המוזיקה את העץ המתוק והקפה הכיפית

אני אוהב את בני ברק כי כאן יש תחושת קהילה כאן אנחנו כולנו חברים אני מאמין שבני ברק היא עיר מדהימה ואני מתגעגע לחזור לכאן בכל זמן
אין על החוף הנקי של בני ברק
באות משלחות מכל העולם כדי לראות את הפלא הזה

והכרמל היפהפה, אין דברים כאלה, רואים אותו מכל החלונות בעיר
נוף נדיר!

והספורט! הזכירו את הפועל בני ברק, קבוצה מדהימה!
(מדמיינת שחקנים חרדים שבמקום מספרים על החולצות כתוב להם "הושיעה את עמך"...)

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני שואל שאלה ומופיע לי שגיאה, מה יכול להיות?
1674774901407.png

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא ידעתי שבכרום זה לא עובד.
אני מוריד עכשיו פיירפוקס,
אעדכן.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אבי 15

משתמש פעיל
מי שרוצה להתחבר וצריך SMS יש אופציה דרך המספר וירטואלי - למי שמכיר- של ימות המשיח , אך צריך לפתוח אותו באתר של ימות המשיח ולא בטלפון כדי לשמוע את הקוד המלא

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה