קיצור של פוסט JS

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מכיון פוסט ידני בReact.
הענין הוא שהמשתמש כותב בתוך עורך טקסט, ובDB זה נשמר בתור פורמט HTML כלומר עם התגיות והכל.
אני רוצה להציג קיצור של זה לפי מילים, וכתבתי לזה איזה פונצקיה לפי רווחים, אבל הבעיה היא שאם זה טקסט מצועב שיש לו הרבה תגיות HTML אז הוא סופר הרבה רווחים ואם זה רק טקסט הוא מראה הרבה פחות רווחים, מה שגורם לחוסר אחידות בקיצור של הפוסט בו מופיע כמה המשפטים הראשונים.
ומשהו כמו בפורום הזה שמחרפים מעל בלוג הוא מראה את הקיצור שלו בלי מעברי פסקה ובלי עיצוב. איך עושים את זה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה הפונקציה שאתה משתמש בה כרגע?

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
אם הבנתי נכון, אתה יכול פשוט לנקות את הטקסט שמשכת מהDB מתגיות HTML, ואז להריץ את הפונקציה של הקיצור.

יש לך פה פונקציה לדוגמה (לא בדקתי אותה):
http://stackoverflow.com/a/22398786/4890739

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה, אני משתמש כרגע במשהו כזה:This user does not have permission to use the HTML BB code.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה