התייעצות קילופים מכוערים בקרקפת לתינוקת מתוקה בת 3 חוד׳

2475

משתמש רשום
דבר ראשון זה באמת יכול לעבור לבד, דבר שני- מניסיון- כל יום אחרי האמבטיה לסרק עם מברשת תינוקות רכה את השיער בכיוון ההפוך לצמיחה, ואז לסרק בחזרה. עוזר מאד למנוע התפשטות. את האזור שכבר קיים יובש לשפשף בעדינות עם אותה מברשת רכה והשפשוף מסיר את התאים המתים.
עושה ככה ויש לתינוק שלי (בן 3 חודשים) שיער סמיך וארוך, ובלי קילופים בכלל.
כל ההמלצות שהיו פה על הד אנד שולדרס או ווזלין וכו'- אני הייתי מפחדת להשתמש בזה אצל תינוק קטן שיש לו עור כ"כ רגיש.
מעדיפה קילופים קצת פחות אסטטיים מאשר חומרים לא מותאמים.
לגבי השמפו של מוסטלה אני פשוט שונאת את הריח שלו אז לא מנסה..... ואמול פורטה של ד"ר פישר תמיד עושה טוב לעור של תינוק. לא רק בקרקפת.

חנה ויטמן

משתמש רשום
גם אני טיפלתי בוזלין לאחר ששמעתי עצה זו ממטפלת מנוסה. ואכן הקשקשים נעלמו לחלוטין לאחר טיפול אחד. השער חזר כמובן. (למה שלא יחזור - הוא זקן ושבע ימים?)

האש והמים

משתמש רשום
אני השתמשתי בזה וממש עזר,
מסרקים אחרי זה במסרק סמיך והשיער נושר רק במקום של הקילופים עצמם, בכלל לא ראו שנשר..
צומח בחזרה מהר מאד
מנסיון לאחרונה
שמן תינוקות זה מגעיל השיער נשאר שומני.
השמפו של מוסטלה שהמליצו כאן לא עזר.
קניתי את התרסיס הזה, זה שמן זית ועוד חומרים טבעיים, זה ממש עזר וגם השיער לא נשאר בכלל שומני אחרי.
ממה שאני יודעת שזה דווקא טוב שהשיער נתלש כי הקילופים האלו מפריעים לשיער לצמוח.
אני השתמשתי לאחרונה לבת שלי עם התרסיס הזה, השיער נתלש (סירקתי עם מסרק וגם הורדתי עם הציפורן) אבל אחרי שבועיים בערך התחיל לצמוח לה שיער מהמם ורך.
אני מעדיפה שבועיים עם קצת קרחת מאשר קילופים לא נעימים.
צפה בקובץ המצורף 1681054

גיטושית

משתמש רשום
N285409_1572020144458_450_450.png

יהודית יעל

משתמש רשום
מנסיון שלי וניסתי הרבה,
דבר ראשון לטפל בזה כי זה יכול להגיע לזיהום.(לבן שלי זה קרה וזה היה סיפור...)
שמן אמול ולסרק במסרק בעדינות נגד כיוון השיער. (רק נגד כיוון השיער הוריד, בלי זה לא עזר כלום)

saralulu

משתמש מקצוען
מנסיון שלי וניסתי הרבה,
דבר ראשון לטפל בזה כי זה יכול להגיע לזיהום.(לבן שלי זה קרה וזה היה סיפור...)
שמן אמול ולסרק במסרק בעדינות נגד כיוון השיער. (רק נגד כיוון השיער הוריד, בלי זה לא עזר כלום)
וזה מוריד גם שערות?
בינתיים עשיתי כמו שמישהי כתבה פה לסרק לכיווון ההפוך מהצמיחה ואח״כ רגיל.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן זה מוריד גם שערות, אבל אין ברירה.
2 אמבטיות והכל נעלם.
וזה לא חזר אצלך?
כי אצלי במשך כמה חודשים יומיים אחרי שהיה נקי, הכל חזר שוב וכמה שעשיתי זה חזר שוב ושוב עד שהרפתי.
בסוף עבר לבד, ובסוף גם השיער גדל...

יהודית יעל

משתמש רשום
וזה לא חזר אצלך?
כי אצלי במשך כמה חודשים יומיים אחרי שהיה נקי, הכל חזר שוב וכמה שעשיתי זה חזר שוב ושוב עד שהרפתי.
בסוף עבר לבד, ובסוף גם השיער גדל...
לא חזר אצלי,
אבל עד שמצאתי את הפתרון התרבה והתרבה עד שהזדהם.

מלי :)

משתמש צעיר
כי אצלי במשך כמה חודשים יומיים אחרי שהיה נקי, הכל חזר שוב וכמה שעשיתי זה חזר שוב ושוב עד שהרפתי
חשוב מאד למנוע את זה כדי שלא יתחיל או יחזור!
זה קורה בגלל יובש בקרקפת, וצריך למנוע כמו שמונעים כל יובש בעור.
קודם כל לייבש היטב את הראש אחרי אמבטיה - לשפשף עם המגבת קצת.
ולא להשתמש עם סבון שמייבש - כל סבון עם בושם מייבש! לקלח עם שמן אמבט או סבון לעור יבש, או סבון טבעי ללא בישום,
לי יש נסיון מאד טוב עם הסבון של פוראוור, לא רק שלא מייבש אלא מוסיף לחות ומעביר יובש קיים, גם אטופיק!
בהצלחה והרבה נחת!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשוב מאד למנוע את זה כדי שלא יתחיל או יחזור!
זה קורה בגלל יובש בקרקפת, וצריך למנוע כמו שמונעים כל יובש בעור.
קודם כל לייבש היטב את הראש אחרי אמבטיה - לשפשף עם המגבת קצת.
ולא להשתמש עם סבון שמייבש - כל סבון עם בושם מייבש! לקלח עם שמן אמבט או סבון לעור יבש, או סבון טבעי ללא בישום,
לי יש נסיון מאד טוב עם הסבון של פוראוור, לא רק שלא מייבש אלא מוסיף לחות ומעביר יובש קיים, גם אטופיק!
בהצלחה והרבה נחת!!
עשיתי את זה ובכל אופן חזר שוב ושוב עד שעבר לבד מעצמו.

** שימו לב שפוראוור חשוב לבדוק בעדינות אצל תינוקות/פעם ראשונה שמשתמשים כי יש כאלה שאלרגים לאלוורה...

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רופאה המליצה לי פעם על השמפו הזה
והיה יעיל ממש
קונים בכל בית מרקחת
צפה בקובץ המצורף 1680855
בלת"ק
מצטרפת להמלצה!!!!
ניסיתי המון חומרים, תכשירים ופטנטים וזה הדבר היחיד שבאמת עזר תוך זמן קצר.

SM!

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לחפוף בשיא הזהירות כמה פעמים עם שמפו הד אנד שולדרס
בדוק ומנוסה
לא יודעת מה עם שאר הרעיונות...
אבל זה נשמע לי ממש לא מתאים לתינוק הד אנד שולדרס!
הוא כ"כ לא עדין בלשון המעטה אפילו למבוגרים.
לא הייתי מנסה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה