דרוש מידע קיטנות בגנים-שערוריה!

• פותח הנושא SPOT
  • פורסם בתאריך

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קבלנו מודעה שעלות הקיטנה הנה 260 ש"ח ל15 יום!!!! לאחר סבסוד...
אמור להיות בחינם- לא?
היום היום האחרון לרישום איני יודעת אם לרשום או לא ,
אמור להיות החזר?

אסתי וויס

משתמש צעיר
איפה? בירושלים?
אני שמעתי שזה המחיר בירושלים מענין אותי לגבי ערים אחרות

יחצאל

משתמש פעיל
עריית ירושלים פירסמה שזה המחיר לגנים 260 ש"ח
לבתי הספר כיתות א-ג זה חינם

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אכן, זה המחיר בירושלים. חינם זה רק לכיתות א-ג.
לא אמור להיות החזר כי 260 זה אחרי הסבסוד.
שימי לב ש-15 יום נשמע לך מעט, אבל זה בעצם שלושה שבועות. לא כזה מחיר היסטרי.

סיגל א

משתמש מקצוען
והם גם נותנים ארוחת בוקר.......
סה"כ המחיר ליום לא כ"כ גבוה.

הבעיה היותר גדולה בעיני, שהקיטנה עד 13:30 ואין אחריה צהרון :confused:

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בב"ב- עיר התורה והחסידות המחיר הוא 100 ש"ח ל-15 ימים מ8 ועד13 לא יודעת אם כולל א.בוקר (נראה לי שכן)

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
משרד החינוך מסבסד רק את הקייטנות בבתי הספר.
תודה למשרד הפריפריה שנכנס לנישה החסרה והכל כך נצרכת - יש גם סבסוד לקייטנות בגנים באזורים המוגדרים פריפריה או פריפריה חברתית.
הרשויות לא מחויבות לגשת לקול קורא של המשרד, רשות שעושה זאת מגיע לה מחיאות כפיים ועידוד. מדובר בהרבה מאוד עבודה, כאב ראש ומאמץ שאין שום חיוב חוקי לעשותה (ארנונה לא מחייבת את המאמץ הזה, כן?).
שנה שעברה המשרד סבסד בסכומים מאוד משמעותיים את הקייטנות, השנה, מסיבה שאינה ידועה לי, אולי קשיים תזרימים, קשיים חוקיים או קשיים אחרים - המשרד מסבסד הרבה הרבה פחות.
ממילא , גם רשות שמחליטה לגשת לקול קורא הזה, לעשות את המאמץ הזה ולצ'פר את התושבים, לא יכולה לסבסד בהרבה.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
משרד החינוך מסבסד רק את הקייטנות בבתי הספר.
תודה למשרד הפריפריה שנכנס לנישה החסרה והכל כך נצרכת - יש גם סבסוד לקייטנות בגנים באזורים המוגדרים פריפריה או פריפריה חברתית.
הרשויות לא מחויבות לגשת לקול קורא של המשרד, רשות שעושה זאת מגיע לה מחיאות כפיים ועידוד. מדובר בהרבה מאוד עבודה, כאב ראש ומאמץ שאין שום חיוב חוקי לעשותה (ארנונה לא מחייבת את המאמץ הזה, כן?).
שנה שעברה המשרד סבסד בסכומים מאוד משמעותיים את הקייטנות, השנה, מסיבה שאינה ידועה לי, אולי קשיים תזרימים, קשיים חוקיים או קשיים אחרים - המשרד מסבסד הרבה הרבה פחות.
ממילא , גם רשות שמחליטה לגשת לקול קורא הזה, לעשות את המאמץ הזה ולצ'פר את התושבים, לא יכולה לסבסד בהרבה.
תודה על ההסבר, מותר גם להוסיף שמשרד הנגב והגליל והפריפריה זה באחריות השר אריה דרעי, שאין לי מושג איך הוא הצליח להכניס את בני ברק ועוד כמה ערים להגדרת "פריפריה",אז גם על זה מגיעה לו תודה

אני1000

משתמש מקצוען
מה אפשר לעשות כדי שיהיה בחודש הזה גם צהרון??
העבודה שלי לא עברה למתכונת קיץ....

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
תודה על ההסבר, מותר גם להוסיף שמשרד הנגב והגליל והפריפריה זה באחריות השר אריה דרעי, שאין לי מושג איך הוא הצליח להכניס את בני ברק ועוד כמה ערים להגדרת "פריפריה",אז גם על זה מגיעה לו תודה
נכון, צודקת. חובה לציין זאת!
השר דרעי עושה מעל ומעבר בתפקידו למען הפריפריה, ולמען החרדים.
אבל אני כל פעם משתוממת לגלות כמה תקציבים מופנים לטובת הציבור, כמה פרויקטים מרימים שם במשרד בשקט ובצנעה. מדהים!
כל העוסקים בדבר, מכל המגזרים, משתוממים מכל פרויקט חדש. ושואלים: איפה הכסף הזה היה עד היום? למה כל הדברים הללו לא היו?

ואני לא ש"סניקית;).

imac100

משתמש מקצוען
למה שעוריה?
משהו הבטיח קייטנה בחינם?
260 שח זה לאחר סבסוד של פרפיריה והגליל+ 100 שח מהעיריה.
15 ימים שזה 3 שבועות (עד ט באב) זה יפה מאד.
השאלה המרכזית היא מה עושים באלול.

vhsvchch

משתמש מקצוען
נכון, צודקת. חובה לציין זאת!
השר דרעי עושה מעל ומעבר בתפקידו למען הפריפריה, ולמען החרדים.
אבל אני כל פעם משתוממת לגלות כמה תקציבים מופנים לטובת הציבור, כמה פרויקטים מרימים שם במשרד בשקט ובצנעה. מדהים!
כל העוסקים בדבר, מכל המגזרים, משתוממים מכל פרויקט חדש. ושואלים: איפה הכסף הזה היה עד היום? למה כל הדברים הללו לא היו?

ואני לא ש"סניקית;).
באמת מגיע לרב דרעי תודה גדולה.
הוא הכניס ערים מוחלשות לתוך ה"פריפריה החברתית".
והעביר תקציבים לבניית גני משחקים וכדומה.
הבעיה שיש עיריה שקיבלה 10 מליון ש"ח לבניית גנים ופשוט לא השתמשה בכסף! חלם במיטבה!
עד שלפני חודש עבר הזמן והכסף חזר לאוצר!
חבל.

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים
במודיעין עילית פורסם משהו בנוגע לקייטנות?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
במודיעין עילית תהיינה קייטנות, אבל הן תופעלנה דרך רשתות הגנים (כמו שהיה בערב פסח) ולא דרך העירייה עצמה (כמו שהיה שנה שעברה).
כמו"כ לגבי התעריף - אף אחד לא מבטיח שזה יהיה בתעריף של שנה שעברה, נותר רק לקוות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה