דרוש מידע קיה סיד שותה דלק

הערצאך

משתמש חדש
יש לי קיה סיד
והוא שתה לי היום מאוד הרבה דלק נסיעה שאני עושה כל יום והיום הוא לקח לי כפול דלק
האם המזג אויר זה סיבה לזה
אשמח להארות מכל מי שיש לו מושג
תודה רבה

הערצאך

משתמש חדש
הבעיה
שזה קרה לי גם לפני כמה שבועות פעם אחת
ואח"כ זה הסתדר
השאלה אם זה באמת בעיה
או שגם יכול להיות עוד סיבות (מזג אויר וכד' )
או שעדיף כן לבדוק

יוסיK

משתמש מקצוען
הרגשת משהו שונה בנהיגה? ברעש של הרכב ביכולת סחיבה?

יוסיK

משתמש מקצוען
אולי על מצב ספורט?
ככל שהמנוע לא מתחמם ולא נדלקה שום התראה אולי אפשר לנסות עוד נסיעה ולראות אם ממשיך, במידה וכן תפנה למוסכניק שמטפל לך ברכב בד"כ.

elmo

משתמש צעיר
יש לי קיה סיד
והוא שתה לי היום מאוד הרבה דלק נסיעה שאני עושה כל יום והיום הוא לקח לי כפול דלק
האם המזג אויר זה סיבה לזה
אשמח להארות מכל מי שיש לו מושג
תודה רבה
איך אתה יודע שהוא שתה ביום מסויים יותר?

דוד המלך!

משתמש פעיל
יכול להיות כמה דברים
מומלץ לעשות בדיקה
מנוע (פלאגים וקוילים)
צמיגים (לחץ אויר, יובש)
משאבת דלק תקולה
לך למוסך
לא שווה 'לחסוך' את הבדיקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה