דרוש מידע קיבלתי עודף 5 שקל של שנת תשפ"ב , זה מזוייף או שאני טועה ?

מצב
הנושא נעול.

כל בו לרכב

משתמש פעיל
קיבלתי עודף היום 5 שקל
אני רוצה לברר אם לא קיבלתי בטעות 5 שקל מזוייפים אולי אני לא מודע לזה ש-5 שקל של שנת תשפ"ב כך ניראה כפי הנראה בתמונה , אם אתם שמים לב כתוב בהוקרה ועוד כמה מילים , כך חמש שקל עדכניים צריכים להראות , זה מזוייף אולי ??
IMG_0220.JPG

חדשה 93

משתמש מקצוען
קיבלתי עודף היום 5 שקל
אני רוצה לברר אם לא קיבלתי בטעות 5 שקל מזוייפים אולי אני לא מודע לזה ש-5 שקל של שנת תשפ"ב כך ניראה כפי הנראה בתמונה , אם אתם שמים לב כתוב בהוקרה ועוד כמה מילים , כך חמש שקל עדכניים צריכים להראות , זה מזוייף אולי ??
צפה בקובץ המצורף 1102015
לא מזויף.
מדובר במהדורה מוגבלת שהוציאו כהוקרה לצוותי הרפואה על עבודתם בקורונה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה