התייעצות קיבלתי מייל חשוד

מצב
הנושא נעול.

דוד צבי

משתמש רשום
שלום קיבלתי מייל זה האם זה נראה לכם חשוד ההוא הזדהה בשם עורך דין zotchi edem
עשיתי חיפוש בגוגל ועלה לי הפרטים שלו
שלחתי לו פניה במייל (שזה מייל שונה מה שקיבלתי) עם צילומי מסך
מה נראה לכם שזה באמת חשוד
וגם לא נראה לי שיש איזה קרוב שהשאיר לי ירושה..................
מצורף צילומי מסך
‏‏unnamed(1) - עותק.png

‏‏unnamed(2) - עותק.png

ant

משתמש פעיל
אמנם אין סיכון להתכתב במייל בכאלו מקרים למקרה שהגבת או משהו, רק לא למסור מידע, אבל צריך להיות ממש ממש משועמם בשביל זה...
מצטרף לעצות שנכתבו לעיל.

איך אנשים בכלל יכולים לחשוב שזה אמיתי?
ה'קרוב משפחה' מלמל על ערש דווי מייל של נכד אחיו למחצה מצד האב?
הקרוב המשפחה הזו שאין לו יורשים יש לו כבר עו"ד קבוע שניייייים ולפני חצי שנה הוא מסר להעו"ד את המייל היחיד מכל המשפחה שלו שהוא מכיר ועכשיו העו"ד פנה להיורש.......... אולי...............

דוד צבי

משתמש רשום
99.9 אחוז שזה מייל בעייתי
1. לא ידוע לי על קרוב משפחה שאני צריך לקבל ממנו ירושה
2. זה נשלח לעוד אנשים (קיבלתי א"ז כ'עותק מוסתר')
3. כתובת המייל לא תואם למייל של העורך דין הנ"ל

אך נחכה בסבלנות ונראה מה יצא בסוף מזה.......

ant

משתמש פעיל
אך נחכה בסבלנות ונראה מה יצא בסוף מזה
חבל לחכות, זה סתם ימרוט לך את העצבים...
עדיף לשכוח וזהו...
מקסימום בסוף תקבל כסף
בוא נעשה הסכם אם אתה מקבל מתחלקים ואם אני אקבל אוצר מאזור מלחמה בעולם מאיזה 8 אנשים גם נתחלק סבבה?...
:p

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה