קטסטרופה: משפחה ללא מים כבר 12 יום!!!

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האבסורד הוא שלרשות הפלסטינית ישראל מספקת חשמל חינם ומים מסובסדים...

ואולי יעזור, מה שמצאתי ברשת לגבי ניתוק מים למשפחות:
"על פי התקנות החדשות, לא יוכלו תאגידי המים העירוניים או הרשויות המקומיות לנתק את זרם המים בביתו של אדם הסובל ממצוקה כלכלית, בכפוף לחוות דעת של מחלקת הרווחה של הרשות המקומית המאשרת זאת. זאת, בתנאי שהצריכה השוטפת של המשפחה אינה עולה על 3 מ"ק לנפש בחודש.

עוד נקבע בתקנות, כי ההחלטה שלא לנתק את זרם המים תשוב ותיבחן בידי תאגיד המים העירוני או הרשות המקומית, מדי ארבעה חודשים. אם יימצא בתקופה זו כי מצבה הכלכלי של המשפחה במצוקה ישתפר, או שהיתה חריגה ממכסת המים שנקבעה, יוכלו תאגיד המים או הרשות המקומית להפעיל את סמכותם ולנתק את זרם המים."

הבעיה שהחרדים במדינה הזו מחוץ לחוק, ומותר לעשות להם מה שאסור לעשות לערבים ולבע"ח...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש תקנות והתקנות אחידות לכולן!

משפחה במצב כלכלי קשה שתשתמש במעט מים, אסור לנתק לה את המים!!!

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מי שיכול בבקשה להעתיק את ההודעה שבראש אשכול זה למייל ומקומות נוספים (כשרים כמובן) תבוא עליו הברכה.

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשפחה וילדיה ללא מים כבר 13 יום!!!
אנא עזרו ככל שביכולתכם!!!

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אנא עזרו. כל שעה נוספת זה סיוט.
מלבד המים גם אין להם כסף לאוכל.

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשפחה במצב כלכלי אנוש.
לעוזרים תבוא ברכה רבה מן השמים.

עפולה

משתמש מקצוען
כבוד הרב יודוך שליט"א
צר לי לשוב ולתהות בפניך האם זו הדרך לבקש תרומות?
עדיין לא ענית על השאלה האם משפחה חשובה זו פנתה לקופות הצדקה השונות ולא נענתה?
הלא סיפור הניתוק מהמים והאיומים שלפני הניתוק מתגלגלים כבר מספר שבועות, האם במשך מספר שבועות שום קופה לא הצליחה לעזור להם עד שהם נזקקים בשביל הדבר הכי בסיסי לבקש עזרה מפורומים ברשת??????????

מלי

משתמש מקצוען
כבוד הרב עפולה שליט''א
מה אכפת לך שעושים כזה דבר אם את/ה לא מעוניין/נת לתרום אל תתרום/מי
אבל בשביל מה לקרר אם הסיפור נשמע כ''כ אמין????

sem

משתמש פעיל
לא יודעת מי אתה עפולה, והאם אתה קשור באיזה דרך לארגון צדקה

אבל אני מעדיפה לתרום דווקא בצורה כזו, לאנשים שאני מכירה אישית ויודעת שהם צריכים, ולאו דווקא דרך ארגוני הצדקה

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשפחה וילדיה עדיין מתחננים לעזרה לאוכל יומיומי,
ובפרט לקראת פסח שהוצאותיהם למעלה ראש.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עפולה;1236501:
כבוד הרב יודוך שליט"א
צר לי לשוב ולתהות בפניך האם זו הדרך לבקש תרומות?
עדיין לא ענית על השאלה האם משפחה חשובה זו פנתה לקופות הצדקה השונות ולא נענתה?
הלא סיפור הניתוק מהמים והאיומים שלפני הניתוק מתגלגלים כבר מספר שבועות, האם במשך מספר שבועות שום קופה לא הצליחה לעזור להם עד שהם נזקקים בשביל הדבר הכי בסיסי לבקש עזרה מפורומים ברשת??????????

היות ורבים צרכי עמך, אין לקופות הצדקה יכולת לעמוד בפני כל.
צריך שמה קצת שרירים, ושלא תבין אותי טוב הקופות עושות למעלה מכוחותיהם למי שקצת יודע מה קורה שם.
הניק "יודוך" יודע לעשות שרירים בפרוג, אז מי שיכול יעזור לו,
אם בכל אופן נראה לך שהוא עשה משהו לא הגיוני פנה אליו באישי,
שיהיה לכולם פרנסה בשפע וחיים טובים.

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מכיר משפחה אבא אברך, אם מרותקת לבית היות ויש להם בת עם בעיות רפואית קשות מאד מחוברת 24ש' למכשירי הנשמה, אין לי מושג איך הם משלמים שכר דירה ועוד.. (8 ילדים)
לא היה לי ספק, שהם נתמכים ע"י אחת הקופות.
והנה, מסתבר, שבאמת ביקרו אצלם ראו את המצב, אבל לא הסכימו לתמוך בהם כיון שבאפשרותם לאשפז את הילדה ולצאת לעבוד, אך הם יודעים שבביה"ח הילדה תסיים את החיים מהר יותר.. ובמסירות נפש, הם ממשיכים לגדלה בבית.

לך תדע, מה עובר על אנשים. הקופות לחוצות מאד ויש ל"ע הרבה נזקקים שהמצב שלהם יותר גרוע ויש להם סדר עדיפות..

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ROT;1237595:
הניק "יודוך" יודע לעשות שרירים בפרוג, אז מי שיכול יעזור לו,

הלואי שהייתי יודע לעשות שרירים בפרוג. לצערי התקבלו מעט מאוד תרומות.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ארי בראון;1237640:
מכיר משפחה אבא אברך, אם מרותקת לבית היות ויש להם בת עם בעיות רפואית קשות מאד מחוברת 24ש' למכשירי הנשמה, אין לי מושג איך הם משלמים שכר דירה ועוד.. (8 ילדים)
לא היה לי ספק, שהם נתמכים ע"י אחת הקופות.
והנה, מסתבר, שבאמת ביקרו אצלם ראו את המצב, אבל לא הסכימו לתמוך בהם כיון שבאפשרותם לאשפז את הילדה ולצאת לעבוד, אך הם יודעים שבביה"ח הילדה תסיים את החיים מהר יותר.. ובמסירות נפש, הם ממשיכים לגדלה בבית.

לך תדע, מה עובר על אנשים. הקופות לחוצות מאד ויש ל"ע הרבה נזקקים שהמצב שלהם יותר גרוע ויש להם סדר עדיפות..

אני מנסה להעיז, בשקט בשקט... לשאול שאלה שמציקה לי הרבה...
וסליחה, סליחה, סליחה על החוצפה שלי... :eek:
האבא אברך, האמא לא יכולה לעבוד, הילדים רעבים! מי אומר ש"מותר" להשאר ללמוד במצב כזה?
כמובן שמי שיכול לתרום ולתמוך בלומד תורה במצוקה, אשריו ואשרי חלקו!! השאלה שלי מופנית לאברך עצמו.

יודוך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מבקש בתחנונים: לא להסיט אשכול זה מהנושא שלו. ולא לפתח כאן דיון על נושא אחר.

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פיקצר פרפקט;1237942:
אני מנסה להעיז, בשקט בשקט... לשאול שאלה שמציקה לי הרבה...
וסליחה, סליחה, סליחה על החוצפה שלי... :eek:
האבא אברך, האמא לא יכולה לעבוד, הילדים רעבים! מי אומר ש"מותר" להשאר ללמוד במצב כזה?
כמובן שמי שיכול לתרום ולתמוך בלומד תורה במצוקה, אשריו ואשרי חלקו!! השאלה שלי מופנית לאברך עצמו.

חיכיתי לשאלה הזו, אבל אני באמת לא רוצה להסיט את הדיון, לכן אני אענה לך באישי
(זה מעניין..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה