פונט קטלוג פונטים 2021 של פונטביט

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הבוקר קיבתי מהם את הקטלוג.
האמת, ציפיתי לראות את המגמה המתחדשת בעיצוב פונטים, אבל כנראה היא עוד לא הגיע לפונביט.
המגמה היא תופעת טרנד הנגד :פונטים רחבים על המנעד הנגדי של הסקאלה, הצר והמאורך שכבר נלעס בכל פה.
חיפשתי גם משב אמנותי ולא ממש מצאתי להוציא את טואירן איכשהו.
הפונטים טובים ומצוינים, אבל אחרי שנתיים _שלש כבר היה מצופה למשב שיתן בשורה ואת זה, לא מצאתי.

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמעמד, ברצוני להתייחס לגופנים התורניים.

אבוקה - מתאים מאוד לטקסט-רץ.
הוא לא מתיימר לעקוף את פרנקרהיל, אבל בהחלט יכול להוות תחלופה מצויינת, למי שרוצה משהו שונה וחדש.
מגיע במשקלים: רגיל, כבד, נטוי רגיל, נטוי כבד.

טואירן - גופן מענין מאוד. כמה חבל שזה מגיע רק במשקל אחד, רגיל.

תמר - מתאים מאוד למגזינים וקטלוגים.
מגיע במשקלים: קל, רגיל, בינוני, כבד, שחור. דו לשוני.

נערך לאחרונה ב:

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני קיבלתי הבוקר
תוכלו לבקש מהם וישלחו לכם
או לכתוב כאן כתובת ואני אשלח...

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אשמח גם להתעדכן:
deybaer בג'ימייל.
תודה מראש!

ירמיה בן קמון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אז... אני אתן את עניות דעתי.
דבר ראשון רואים שיש כאן עבודה מקצועית, מלוטשת "פונטביטית".
מבחינתי, פונט טוב ששווה קניה הוא או פונט שאי אפשר להחליף אותו בפונט אחר, או שאפשר להחליף אותו באחר, אבל יש בפונט הזה דוקא דינאמיות שאין לאחרים.
בקטלוג הנוכחי לא מצאתי פונט שאי אפשר להחליף אותו באחר, אבל אכן היתרון של הפונטים האלה ע"פ אלה שאפשר להחליף אותם בהם הוא הדינאמיות שלהם, כשבראש ובראשונה הדו-לשוניות שמככב כאן מאוד חזק.
אציין את אלה שבכל זאת מצאתי בהם איזה חידוש מצד עצמם, ויהיה מעניין להשתמש בהם:
גזוז - פונט צר וזורם, דו לשוני, עם משקל מוטה קדימה. המשקלים היציבים מקנים אכן יציבות הולמת ומרשימה, יכולים להיות מאוד שמישים, גם בתור טקסט רץ קצר. המשקלים המוטים יכולים להיות מצוינים לכותרות מלהיבות (למרות שהמשקל הצר לא מוסיף לזה כ"כ. אני חושב שמשקל צר ומשקל מוטה זו קצת סתירה...)
ז'בוטינסקי צר - כשהוא לא בגרסא צרה, הוא מזכיר קצת את פלוני של אאא רק הרבה יותר מאכזב. העיגוליות הגיאומטרית מתנגשת בצורה לא נעימה עם המרובעות שבו שיוצר התנגשות בין זרימה למקובעות (כמו בהבדל בין האות ש' לאות מ' ו-ת'). לכן הגירסא הצרה שלו יותר מעניינת, כי היא מוסיפה לערך המקובע שבו והעיגוליות שבו רק מוסיפה ולא גורעת.
תמר - החידוש כאן הוא הקפדה מסותרת בגימורים זורמים וחופשיים. זה יוצר פונט נעים ביותר.
ביאליק - בעיקר בגלל המשקל החלול שלו.
טוריאן - מצאנו פונטים "מסורתיים" אומנותיים יותר טובים ממנו, אע"פ שיש בו משהו מיוחד ומסתורי - זרימה קליגרפית כזו שלא היתה מתאימה לרץ סתם ככה, אבל יש בה מין השקיפות המתאימה להיות גם בטקסט רץ, כלומר בלי שישימו לב, רק לתת הרגשה של "יש כאן משהו מיוחד".
חוץ מזה שאר הגופנים לא מהוים בעיני חידוש. לדוג' את ארכימדס הייתי מוצא להחליף ברטרוס, את אבוקה בשפע, את מגניטו בבואי מנאלי, את חקוק בסעידה, את מטאדור באליטיזם...

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עד כמה שאני זוכר אין בעיה להעלות לכאן את הקטלוג
כמדוני שהבעיה היא רק בלארגן קבוצות רכישה
@EPaP @פרוג
אני צודק?

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זמין כבר להורדה באתר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה