עזרה קו 89 החדש בירושלים

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
לאחרונה בשעות הצהריים זה נהיה קטסטרופה
הם שולחים אוטובוסים קטנים
והנהגים לא עוצרים בתחנות
אני כבר שלחתי תלונה לאקסטרה והם אמרו שזה קשור למשרד התחבורה
מבקשים מכל מי שיכול לשלוח פנייה למשרד התחבורה שישלח באופן מיידי
תזכו למצוות

קבצים מצורפים

• T25047.pdf
    KB 119.5 · צפיות: 50

היפי

משתמש פעיל
אכן, בשעות הצהריים סיוט, ובהרבה מהמקרים אין לי מצב לעלות עם עגלה.
ממשרד התחבורה ענו לי שהם בוחנים כל הזמן את הקו הזה, ובינתיים מגבירים את התדירות שלו ואז יבחנו אם יש צורך גם באוטובוסים מפרקיים.
ממליצה לפנות גם לאגף לתכנון אורבני במתנ"ס רוממה (הכתובת מופיעה באתר שלהם), הם גם יכולים להשפיע על שינויים.

מאירלה

משתמש מקצוען
הבעיה היא שאחהצ כל שכונות הצפון החוצניקים עולות עם עגלות כפולות לאזור רב שפע וזה הקו היחיד שמקשר לשם ומדובר בכמות שצריך לשלוח אוטובוס ללא כסאות רק מרחב לעמידה עבור כל העגלות בתדירות כל 10 דקות

רכרכ

משתמש רשום
לפחות היו שולחים אוטובוסים עם 3 דלתות.
בפנים פנוי אבל א"א להיכנס כי העגלות חוסמות את המעבר, וככה אנשים נשארים למטה.
ככה כל אחד שרוצה לרדת, כל העגלות צריכות לרדת ואז לעלות.

סיוט. נסיעה מסורוצקין למלכי ישראל יותר מחצי שעה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לאחרונה בשעות הצהריים זה נהיה קטסטרופה
הם שולחים אוטובוסים קטנים
והנהגים לא עוצרים בתחנות
אני כבר שלחתי תלונה לאקסטרה והם אמרו שזה קשור למשרד התחבורה
מבקשים מכל מי שיכול לשלוח פנייה למשרד התחבורה שישלח באופן מיידי
תזכו למצוות

הקישור מגיע לדף ריק, יש לכם קישור תקין?

מאירלה

משתמש מקצוען
אולי אפשר לתכנן/לבנות אוטובוס שבדלת השלישית יעלו עגלות יהיה להם מקום ברווח שם בלי מושבים וכך גם לא יחסמו את כל האמצע של האוטובוס למעבר

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ממשרד התחבורה ענו לי שהם בוחנים כל הזמן את הקו הזה, ובינתיים מגבירים את התדירות שלו ואז יבחנו אם יש צורך גם באוטובוסים מפרקיים.

זו תשובה קצת מיתממת - 'יבחנו אם יש צורך במפרקיים'...
הרי באותו מסלול נסע קו 59 המפרקי שהיה עמוס עד אפס מקום.
מה חשבו במשרד התחבורה, שאם ישנו את מס' הקו - מספר הנוסעים ישתנה?

הקומפיוטר

משתמש רשום
זו תשובה קצת מיתממת - 'יבחנו אם יש צורך במפרקיים'...
הרי באותו מסלול נסע קו 59 המפרקי שהיה עמוס עד אפס מקום.
מה חשבו במשרד התחבורה, שאם ישנו את מס' הקו - מספר הנוסעים ישתנה?
לא נכון. כי התדירות שלו הרבה יותר גבוהה כמו גם מהירות הנסיעה שלו, ברור שזה משנה את כמות הנוסעים בכל אוטובוס. אני אישית נוסע בקו הזה בתדירות די גבוהה ואין לי תלונות בכלל ביחס ל-59.

רכרכ

משתמש רשום
כמו גם מהירות הנסיעה שלו
איזה מהירות נסיעה???
הנהגים שלהם זוועה. כל לחיצה על הגז לאחר עצירה לוקחת כמה שניות טובות וכל ברקס מעיף את כל האוטובוס.
ואגב, אני חושבת שכמעט ולא קרה לי נסיעה בקו הזה שהדלת לא נתקעה לפחות פעם אחת, והנהג היה צריך לקום לסגור. עיכוב של לפחות 3-5 ד'

הקומפיוטר

משתמש רשום
איזה מהירות נסיעה???
הנהגים שלהם זוועה. כל לחיצה על הגז לאחר עצירה לוקחת כמה שניות טובות וכל ברקס מעיף את כל האוטובוס.
ואגב, אני חושבת שכמעט ולא קרה לי נסיעה בקו הזה שהדלת לא נתקעה לפחות פעם אחת, והנהג היה צריך לקום לסגור. עיכוב של לפחות 3-5 ד'
אם עליך יש גזירה כזאת זה היה קורה לך גם ב-59..;) לי זה לא קרה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא נכון. כי התדירות שלו הרבה יותר גבוהה כמו גם מהירות הנסיעה שלו, ברור שזה משנה את כמות הנוסעים בכל אוטובוס. אני אישית נוסע בקו הזה בתדירות די גבוהה ואין לי תלונות בכלל ביחס ל-59.

התדירות שלו לא יותר גבוהה מה-59.
להפך.

והצפיפות ב-89 מזעזעת, במיוחד בקטעים של סורוצקין - שמגר - גאולה.
בצהרים לכיוון גאולה, אי אפשר בכלל לעלות לאוטובוס מרוב צפיפות.

מאירלה

משתמש מקצוען
איזה מהירות נסיעה???
האוטבוסים של אקסטרה הם ממש זוועה אבל גם ה59 עבר לטיפולם

מאירלה

משתמש מקצוען
התדירות שלו לא יותר גבוהה מה-59.
להפך.

והצפיפות ב-89 מזעזעת, במיוחד בקטעים של סורוצקין - שמגר - גאולה.
בצהרים לכיוון גאולה, אי אפשר בכלל לעלות לאוטובוס מרוב צפיפות.
ברור שקיצור מסלול הקו לא משפיע בכלל על תחילת המסלול אלא רק על סופו בחזור מגאולה לצפון

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כמו גם מהירות הנסיעה שלו,
כוונתכם אולי לקטע שבין יחזקאל להר חוצבים, שהוא אכן יחסית מהיר - אבל לא מחליף את ה-59.

הבעיה העיקרית היא בחלק העיקרי והעמוס של המסלול - גאולה שמגר ק' צאנז.

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
כשאני עולה לאוטובוס לפעמים בשעות הבוקר הוא תמיד נעים, כיף לעלות אליו, ויש אותו המון
אף פעם לא הייתי בו בצהריים אז אני לא יודעת..

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
למה למחוק את קרית צאנז?
בשעות הצהרים, מסורוצקין לגאולה - האוטובוסים בקושי עוצרים בתחנות האחרונות של צאנז (קרית הילד, זית רענן).
וגם אם עוצרים, אי אפשר לעלות עליהם, בגלל העומס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה