עזרה קו ישיר מודיעין עילית- ז'בוטינסקי (ב"ב)

בתשבע פריימן

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסה לארגן טופס מסודר לחברת "קוים -עילית" בבקשה לסדר קו ישיר מודיעין עילית- ז'בוטינסקי(בני ברק) דומה למה שהיה בחוה"מ (209) או משופר-שימשיך ישר לגהה. מי שנצרך לקו כזה באופן קבוע שישלח פרטים ובעז"ה אם יהיו יותר מ 50 הקו יצא לנסיון.

נא למלא : 1.שם ות"ז 2.מספר פלא' 3.באיזה שעות נצרך לכם הקו (הלוך-חזור)

את הפרטים אפשר לשלוח לכתובת המייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

זושא כץ

משתמש מקצוען
מנין לך שאם יהיו יותר מ50 יצא קו נסיוני?
חברת "קווים" הבטיחה?
עדיף לי אוטובוס לבורסה-ר"ג שימשיך לרחוב ז'בוטינסקי-ב"ב, האם בא בחשבון מבחינתך?
תארגנו גם
בעיקרון היה ועדה לפניות הציבור בכנסת על נושא התחבורה ממודיעין עילית למרכז
שם דיברו על הנושא

A052

משתמש סופר מקצוען
לא סביר שיעזור מיידית,
היתה עצומה של אלפים לקו 304 בשעות הערב, בחברה ובמשרד התחבורה השתכנעו, אבל זה תלוי בתקציב של האוצר שעדיין לא הגיע (כבר שנה...).

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אולי בהזדמנות זו מישהו יסביר לי למה אין אוטובוסים בתדירות נורמלית ממ"ע למודיעין?
(את קו 885 אני מכירה, רק מהמסוף, ובתדירות אפסית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה