התייעצות קו טלפון ביתי

יונלה

משתמש מקצוען
מתעניינת על קו טלפון ביתי שעובד עם נטפרי וסיבים אופטיים,

המלצות בבקשה!

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מתעניינת על קו טלפון ביתי שעובד עם נטפרי וסיבים אופטיים,

המלצות בבקשה!
יש אופציה לעשות סיבים של סלקום ומקבלים קו טלפון 1000 דקות ב20 ש"ח ואז לקנות ספק בנפרד של יוסי תקשורת של נטפרי ב55 ש"ח
בפועל לא בטוח שזה עדין יוצא כל כך זול

יש לי כמה לקוחות שרק בגלל זה עשו נטפרי VPN כי זה באמת בעיתי הקטע הזה..

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ויש כמובן גם אופציה לעשות סיבים בזק עם נטפרי וקו טלפון במחיר הרגיל של בזק ויש הנחה קטנה למסלולים של 50ו 200 דקות...

יונלה

משתמש מקצוען
בינתיים מהבירורים שלי, אין לאף אחד מענה על השילוב של סובים אופטיים + נטפרי+קו טלפון ביתי לא דרך בזק.

לבזק אין חבילת שיחות גדולה ומשתלמת.

כרגע יש לי נטוויז'ן, שיחות ללא הגבלה (גם 7000 דקות !) ב19.90 ש".
לאחרונה יש אינספור ניתוקים.

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בינתיים מהבירורים שלי, אין לאף אחד מענה על השילוב של סובים אופטיים + נטפרי+קו טלפון ביתי לא דרך בזק.

אם יש לך נטויזן זה עובד גם עם הסיבים של יוסי תקשורת עם נטפרי..

היה לי שבוע שעבר לקוח שעשיתי לו כזה דבר.

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רק יחדד תשאירו את החבילה שיש לכם כיום לטלפון ומגדירים את זה על הראוטר של הספק סיבים..

עטלף

משתמש פעיל

אכן.
אמנם, מבירור שלי (בלי אחריות) בבזק אין בעיות ותקלות כך שזה כלול במחיר

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אכן.
אמנם, מבירור שלי (בלי אחריות) בבזק אין בעיות ותקלות כך שזה כלול במחיר
בבזק ישלמו על קו טלפון עם כזה כמות דקות כמה מאות שקלים !!

כך שהמלצה שלי אל תוותרו על הקו טלפון במחיר הזה.

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תשתית של בזק, עדיין לא סיבים אבל יש לנו את האפשרות לעבור לסיבים.
אז יש לכם 2 אופציות או לעבור לסיבים בזק עם נטפרי
או לעשות סיבים דרך יוסי תקשורת
בבזק יש עכשיו מחירים מעולים ניתן לראות בחתימה שלי..

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

איך כזה זול? אני גם עם קו של נטוויזן ב60 לחודש
בעבר שילמתי כך והתעקשו לעלות לי ל60 אמרו שכבר אין כאלה חבילות

KasherNET

משתמש פעיל
אין תחליף כרגע למחירים כאלו של נטויזין
מי שיש לו כאלה מחירים וצריך לדבר הרבה שווה
אבל, לפעמים בודק עם לקוחות ובאמת לא מדברים הרבה, וא''כ יש חבילות שכבר שווה לעשות בזק
- דבר נוסף, אני מאמין שבקרוב ממש יהיה מחירים יותר טובים במרכזיות, אני עובד ע''ז, נקווה בקרוב

בכל אופן, אם רוצים לבדוק טלפון בזק או אינטרנט וכו' תוכלו לפנות אלי

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המחירים הזולים זה רק למי שלוקח מהם ספק ותשתית הבעיה שאין להם אפשרות לחסימת נטפרי
אז לא לכולם זה רלוונטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה