דרוש מידע קורקינט חשמלי מידע לפני קנייה

אני מעוניין לקנות קורקינט חשמלי או חדש או יד 2
ואני לא יודע מה צריך לבדוק כגון: מהירות, משקל, בטריה, גלגלים, מחיר וכו'
האם יש למישהו מידע מדוייק כדי של אפול בפח?
תודה רבה!

גם לשיאומי יש כמה דגמים - אני מעוניין לקנות ביד- 2 ושם אין יותר מידי פרטים
אשמח לשמוע מנסיון על דגמים מסוימים שהוכיחו את עצמם - לא מידי יקרים

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש חנות בשם פרוטוטייפ שיש להם מענה אנושי והם מתאימים לך קורקינט/אופניים לפי הנתונים שלך
יש להם גם מחירים נוחים שווה לבדוק...2415*

הנמצא

משתמש מקצוען
בהשכרות של הקורקינטים מרוצים מאוד מהדגם MAX של סגווי - ninebot max g30 ii
יש לו יתרון שהשנאי נמצא בגוף הכלי ומספיק כבל פשוט כדי להטעין אותו.
הוא עמיד מאוד ואמין כמעט ללא תקלות

שיומי מעולים, כמובן לשאול כמה קמ"ש (שיהיה לפחות 25, הכי הרבה 32..)
ראיתי למשל על דגם S1 של שיומי בחוות דעת של קונים שלא מרוצים מהביצועים שלו בעליות - אני גר בתחתית ירושלים וצריך את הקורקינט במיוחד לעליות.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חובה לקחת בחשבון גם את נושא בולמי הזעזועים.
קורקינט זול, היינו פחות מאלפיים ש"ח, אינו מאובזר בבולם זעזועים שעושה עבודה, וכל אבן קטנה/מהמורה/אבנים משתלבות, הנסיעה תהיה לא נוחה בלשון המעטה.

חובה לקחת בחשבון גם את נושא בולמי הזעזועים.
קורקינט זול, היינו פחות מאלפיים ש"ח, אינו מאובזר בבולם זעזועים שעושה עבודה, וכל אבן קטנה/מהמורה/אבנים משתלבות, הנסיעה תהיה לא נוחה בלשון המעטה.
בוודאי! אבל אני מתכוון לקנות יד שניה במחיר בסביבות 1500 ש"ח כשאותו דגם חדש עולה 3000
ואני מחפש דגם שיתאים לי.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם שיומי, אז רק הדגם המשופר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה