דרוש מידע קורס רענון נהיגה מעכב חידוש רשיון?

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שלום חברים, אני אמור לעשות בשישי הקרוב קורס ריענון נהיגה וכן בשישי שאחריו, כל אחד מהם בסביבות ה5 שעות, ממש לא מתאים לי לעשות את זה אין לי זמן בכלל, מישהו היום אמר לי שהסנקציה שלהם היא רק לא לחדש לי את הרשיון כשיפוג לי התוקף, אבל עד שייפוג לי התוקף הרשיון תקף אף אם אני לא יעבור את הקורס, הסיבה שהוזמנתי לעשות קורס היא רק כי עברו לי חמש שנים אבל התוקף של הרשיון שלי הוא עד השני ל25 השאלה היא האם אני יכול פשוט לוותר עליו בשלב הזה?
הרישיון תקף עד התאריך שרשום בו.
אני הלכתי לריענון רק בסוף השנה השישית לרישיון.

אס ES

משתמש פעיל
הרישיון תקף עד התאריך שרשום בו.
אני הלכתי לריענון רק בסוף השנה השישית לרישיון.
1)אם אני לא יעשה את הקורס עכשיו אז לא יתנו לי בעוד שנה לחדש את הרשיון?
2)האם אני מרוויח משהו מזה שאני ידחה את הקורס לעוד שנה, לכאורה לא?

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
1)אם אני לא יעשה את הקורס עכשיו אז לא יתנו לי בעוד שנה לחדש את הרשיון?
2)האם אני מרוויח משהו מזה שאני ידחה את הקורס לעוד שנה, לכאורה לא?
1. אכן (אם כי שמעתי שיש כאלה שמתפספסים ונותנים להם לחדש, די נדיר)
2. שעכשיו אתה עסוק ובעוד שנה אולי פחות

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
השאלה היא האם מי שלא עשה קורס לא יכול לחדש את הרישיון?
מישהו נתקל בכזו סיטואציה?
לבעלי קרה ככה, לא עשה קורס, ושילם את הרשיון, בפעם הבאה שהיה צריך לחדש המחשב פלט אותו שלא עשה קורס וחייבו אותו לעשות, אבל הרויח עוד 10 שנים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
שלום חברים, אני אמור לעשות בשישי הקרוב קורס ריענון נהיגה וכן בשישי שאחריו, כל אחד מהם בסביבות ה5 שעות, ממש לא מתאים לי לעשות את זה אין לי זמן בכלל, מישהו היום אמר לי שהסנקציה שלהם היא רק לא לחדש לי את הרשיון כשיפוג לי התוקף, אבל עד שייפוג לי התוקף הרשיון תקף אף אם אני לא יעבור את הקורס, הסיבה שהוזמנתי לעשות קורס היא רק כי עברו לי חמש שנים אבל התוקף של הרשיון שלי הוא עד השני ל25 השאלה היא האם אני יכול פשוט לוותר עליו בשלב הזה?
אתה תיתקע רק כשתרצה לחדש. עד אז אין בעיה.
בנוסף, משערת ששילמת כבר על הקורס? אז אם לא תופיע מה יהיה עם הכסף?

לגבי להרוויח מלחכות, אני הרווחתי ומעשה שהיה כך היה -
אני לא בטוחה איך אבל הרישיון שלי היה לעשור לפחות (אולי קשור לגיל בו הוצא הרישיון הראשון?). קיבלתי דרישות לקורס רענון והתעלמתי.
באיזה שהוא שלב הייתי חייבת בקורס נהיגה מונעת בגלל נקודות ואז הרווחתי כי הנהיגה מונעת פטר אותי מהקורס רענון הרגיל.

אס ES

משתמש פעיל
באיזה שהוא שלב הייתי חייבת בקורס נהיגה מונעת בגלל נקודות ואז הרווחתי כי הנהיגה מונעת פטר אותי מהקורס רענון הרגיל.
לא מאחל לעצמי להרוויח בדרך כזו. ;)
אתה תיתקע רק כשתרצה לחדש. עד אז אין בעיה.
בנוסף, משערת ששילמת כבר על הקורס? אז אם לא תופיע מה יהיה עם הכסף?
שילמתי כבר, בתחילה חשבתי שאני יכול להרוויח הרבה יותר זמן אז חשבתי ששוה לי את הסכום הזה להפסיד אבל אם זה רק בעוד שנה וחודש אז באמת אין לי עניין לדחות את זה ועוד לשלם על הדחיה הזו מאתיים ומשהו שקל.

Goldidea

משתמש מקצוען
הפקידה במשרד התחבורה אמרה לי שאין קשר בין הקורס לתוקף אבל במידה וארצה להשתמש ברשיון בחו''ל תהיה לי בעיה (לא הבנתי למה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה