קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הודעה ממשרד הבריאות:
חולה מספר 294 תלמיד חכם בגיל 80 שלא נודע מקור הדבקתו

היה כל יום בין התאריכים 3.3-12.3 (ז-טז אדר)
6:15-8:15 בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת נחום, בני ברק.
18:00-20:00 בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134,
בני ברק.

קצרה

משתמש מקצוען
איך הבדיקות עוזרות אם יש מוטציות??

עוד אין מוטציות. והבדיקות עוזרות גם לגילוי מוטציות.

מקווה שאת שואלת בעניניות - כרגע הדרך הכי יעילה שנמצאה היא לבודד אנשים חולים/נשאים ולבדוק כל הזמן את סביבתם הקרובה.
היות ומרבית האנשים מדבקים בתקופת הדגירה וחלקם לא יפתחו סימני מחלה - איתור מוקדם שלהם ימנע הידבקות נרחבת - וישרת בדיוק את מטרת "שיטוח הגרף" . בדיוק כמו הרעיון של בידוד כל מי שחזר מחו"ל רק ביתר יעילות.
הבעיה? עלות גבוהה וחוסר אפשרויות טכניות. לכל כך הרבה בדיקות ביום.
לדרום קוריאה היה את האמצעים כנראה והם השקיעו בהם המון - והתוצאות בולטות.

לאט לאט עושים מאמצים להגדיל את כמות הבדיקות היומיות גם פה בארץ.
עד כה לא היה מספיק בדיקות אפילו למי שהתלונן על סימפטומים...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
[/QUOTE]
בסין כמות המתים אתמול הם מה-8,000 שנשארו חולים מלפני חודש,
וה-10 החולים החדשים חלקם זה אנשים מחו''ל וחלקם אלו שבאו אתם במגע שבודדו מיד,
ולידיעה הסגר הופסק שם, אני אישית נשלחו אלי בשבוע האחרון כ-10 הזמנות (שהזמנתי בחודשיים האחרונים) מעליאקספרס.
תודה רבה על ההודעות ,מרגיע בהחלט,רק צריך שהציבור יפנים את המצב...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קצרה-הילדים שלי מסתובבים בבית בחופשיות שוטפים ידיים כשצריך ואנחנו שומרים על ההוראות ככתוב
אנחנו לא יוצאים לגינות ולא לקניות, רה"מ אמר זאת במפורש לפני יומיים.
הילדים שלי לומדים להנות בבית, להנות עם האחים שלהם, לריב בצורה שפויה וגם להשלים, לומדים שהאוכל שאני מבשלת לא מתבשל מעצמו וכו'.
אני חושבת שיש בזה המון לילדים שלי
משום מה זה נהיה שהילדים-שיהיו בחוץ, רק שלא יפריעו לנו....

בנוסף, אני רואה כל העת מהחלון 90% מהאנשים\הילדים שייכים למגזר מסוים מאוד שמסתובבים בחוץ, הולכים למוסדות, הולכים בקבוצות, אתמול אפילו ראיתי אוטובוס של הסעה של כולל מפוצץ!!!!!!!!!!!!! אברכים
מה קיבלתם הבטחה שלכם זה לא ייקרה?????
אתם מיוחדים????
אתם בטוחים שלא תידבקו ותעבירו הלאה?
פשוט רוצחים!!!!!!!!!!!!!!!!
אין לי מילה אחרת
ואם אני מבינה נכון את שייכת למגזר ההוא....

לגבי מה שכתבת שבידוד לא יעזור-את ממש כמו ראש ממשלת בריטניה, שדבק בשיטתו "לחסן את האזרחים" והמערכת שם קרסה
זה לא צחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!
תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
f90d15c9-4af7-483c-b61d-8ffa9d4a8c7d.jpg

קבר הרשב"י עובר חיטוי

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מנין האמונה המטופשת
שאלות הרות גורל בעניינים רוחניים אנו סומכים עליהם בעיניים עצומות היות וקדושים הם ועטופים בסייעתא דשמיא , אז בעניינים פשוטים שאפילו ביבי ופמלייתו יש להם מסקנות ברורות בהם, נראה לך שלא תהיה לגדולי הדור את הסייעתא דשמיא להחלטה נכונה???

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
a8a5905f-7e93-42f5-8adc-fbf4306c9dba.jpg

רחובות בני ברק הבוקר

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חולה נוסף בקרית יערים, ילד בן 12
אמורים לעשות חיטוי בהמשך היום לכל היישוב.

קצרה

משתמש מקצוען
בסין כמות המתים אתמול הם מה-8,000 שנשארו חולים מלפני חודש,
וה-10 החולים החדשים חלקם זה אנשים מחו''ל וחלקם אלו שבאו אתם במגע שבודדו מיד,
ולידיעה הסגר הופסק שם, אני אישית נשלחו אלי בשבוע האחרון כ-10 הזמנות (שהזמנתי בחודשיים האחרונים) מעליאקספרס.

סין היא ענקית. רק מחוז חוביי הוכנס לסגר. העיר וואהן עדיין בהסגר מלא .
במחוז עצמו - מותר לנוע לעבודה בתוך המחוז בלבד.

חבילות קיבלת חודש אחרי סיום ראש השנה הסיני - הגיוני.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

גלינג

משתמש סופר מקצוען
פשוט רוצחים!!!!!!!!!!!!!!!!
אין לי מילה אחרת
אחר הג"נ שהננו מקפידים על כל כללי הזהירות בהתרחקות ושטיפת ידיים וכו'.
אנסה להבהיר את העמדה של גדולי ישראל (אע"פ שאינם זקוקים לכך ולשכמותי) בכדי לסבר את אוזני האנשים הפשוטים (כמוני ומעלה).

ישנו מדרש מפורסם.

פעם אחת גזרה מלכות הרשעה שכל מי שעוסק בתורה ידקר בחרב. והיה ר' עקיבה מקהיל קהילות ברבים ועוסק בתורה. יום אחד מצאו פפיס בן יהודה לר' עקיבה, אמר לו, ר' עקיבה, אי אתה מתירא מאומה זו, מפני מה אתה מקהיל קהלות ברבים ועוסק בתורה. אמר לו, אמשול לך משל למה הדבר דומה לשועל שהיה מהלך על גב הנהר, וראה דגים שמקפצין ממקום למקום. אמר להן, מפני מה אתם מקפצין ממקום למקום. אמרו לו, מפני הרשתות והמכמרות הבאות עלינו. אמר להן, רצונכם תעלו ליבשה ונדור אני ואתם כדרך שדרו אבותי ואבותיכם. אמרו לו, אתה הוא שאומרין עליך פקח שבחיות, אתה אינך אלא טפש שבחיות. ומה במקום חיותינו כך, במקום מיתתינו על אחת כמה וכמה. אף אנו בזמן שעוסקין בתורה, שכתוב בה כי היא חייך וארך ימיך.

אין ספק שמצבו של רבי עקיבא היה חמור מימינו וסכנתו הייתה גדולה לאין שיעור כשלמד ולימד תורה ברבים.
אך ר"ע הבין שמכיון שכעת נגזרה גזירה על עם ישראל אין היתכנות שההימנעות מלימוד התורה תוכל להביא הצלה לכך.
ואכן ר"ע מת כאחד מעשרה הרוגי מלכות כיבול מחמת לימודו.

וכאז כן ימינו. כל מצב שניתן להימנע ממנו ולהמשיך את לימוד התורה נעשה בתלמודי התורה, בישיבות ובכוללים.
אך פעולות מסויימות שיש בהם לכדי ביטול גמור כמעט של לימוד התורה (המציאות שכל אחד ישב בביתו וילמד כשכולם מכרכרים סביבו איננה ריאלית..) בזמן שעם ישראל זקוק מכל לזכויות אדירות בכדי להינצל הרי המצב אוי לי מיצרי ואוי לי מיוצרי. סברו גדולי ישראל שיש להשתדל להמשיך את הלימודים כמסת היכולת
וה' ישלח מהרה רפואה לכל עמו ישראל.

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

manu

משתמש פעיל

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה