דרוש מידע קורג ph700, שווה לתת מתנה??

הלמדן

משתמש פעיל
שלום,
(האשכול שייך יותר לפורום מוזיקה, אבל אין לי גישה לשם)
אני מעוניין לקנות מתנה לאשתי אורגן איכותי מתנת יום הולדת.
היא למדה בעבר נגינה, ובעבר היה לה אורגן ישן מעץ (האלה שהם שתי קומות ונראים כמו רהיט)
שהיה של אמא שלה והיא נהנתה לנגן בו בשעות הפנאי..
לפני שנה האורגן הזה שבק חיים,
ועכשיו אני רוצה לקנות לה אורגן חדש ברמה גבוהה.
לאחר סקירה מרובה ובירורים אני מסתפק בין קורג ph600 לקורג ph700.
מצד אחד אני רוצה את האורגן הכי האיכות סאונד ונוחות הכי גבוהה וגם יש ב700 אופציות שאין ב600. ואפילו שהיא לא מנגנת מקצועי אני רוצה שיהיה רמה גבוהה ואיכותית שהיא תהנה הכי הכי.
ומצד שני בסופו של דבר מדובר על נגינה ביתית בלבד בלי התעסקות יותר מידי עם מקצבים (ודאי לא של חתונות, פרעיילך וכדו')
ובלי תכנות וכו', ויכול להיות שאם כן אין מעלה משמעותית ב700 על פני ה600.
אין לי בעיה להשקיע על ה700 יותר כסף אפילו שהיא לא תהנה מכל המעלות שיש בו, אבל לפחות שתנצל את חלקם שיש בו על פני ה600.
ואם בשבילה-נגנית ביתית לא מקצועית יהיה אותו דבר לנגן על ה600 כמו על ה700 אני לאו רוצה להשקיע על ה700 יותר כסף.
אשמח לחוות דעת המבינים האלופים שכאן.
ועוד יותר אשמח אם מישהו יודע על מכירת אורגן מהדגמים הנ"ל יד שניה עם מקצבים במחיר טוב.
תודה רבה!!!!!

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
שלום,
היא למדה בעבר נגינה, ובעבר היה לה אורגן ישן מעץ (האלה שהם שתי קומות ונראים כמו רהיט)
מצד אחד אני רוצה את האורגן הכי האיכות סאונד ונוחות הכי גבוהה וגם יש ב700 אופציות שאין ב600. ואפילו שהיא לא מנגנת מקצועי אני רוצה שיהיה רמה גבוהה ואיכותית שהיא תהנה הכי הכי.
ומצד שני בסופו של דבר מדובר על נגינה ביתית בלבד בלי התעסקות יותר מידי עם מקצבים (ודאי לא של חתונות, פרעיילך וכדו')
אין לי בעיה להשקיע על ה700 יותר כסף אפילו שהיא לא תהנה מכל המעלות שיש בו, אבל לפחות שתנצל את חלקם שיש בו על פני ה600.
ואם בשבילה-נגנית ביתית לא מקצועית יהיה אותו דבר לנגן על ה600 כמו על ה700 אני לאו רוצה להשקיע על ה700 יותר כסף.
ועוד יותר אשמח אם מישהו יודע על מכירת אורגן מהדגמים הנ"ל יד שניה עם מקצבים במחיר טוב.
תודה רבה!!!!!
אין לי לא את זה ולא את זה אני מנגן על X3 עד כמה שזכור לי התוספים שיש ב 700 שייכים בעיקר למי שמנגן באירועים ומוזיקה מקפיצה (כך נראה לי לא בטוח)
מה שכן רציתי לומר שמנסיון עדיף לך לחפש יד 2 אצל אחינו ולא ככ בציבור שלנו מכיון שסגוןן הניגון מאוד מאוד שונה אצלינו זה מקפיץ דאנס וכד' אם תמצא לך שמולאן שמנגן כל היום רייכל וארצי (מצד שני הם יקנו יותר ימהה או רולנ) האורגן כנראה שהוא יהיה במצב יותר טוב
ובכל מקרה למצוא אורגן שלא יצא לאירועים אלא שימוש ביתי
וכשתחפש באינטרנט תגלה שיש במלא אתרים כל מיני הצעות פסיכיות של מחירים ממש נמוכים אז זה פייק אפשר לזהות אותם שהם מבקשים לדבר בווצפ בלבד והטלפון שלהם הוא אותו טלפון שמופיע על מלא מודעות

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלום,
תודה רבה!!!!!
מכיר מישהו שמוכר מקצבים מטורפים במחיר ממש נוח, שלח לי באישי.

שמעון לוינזון

משתמש רשום
שלום,
תודה רבה!!!!!
מה שאתה מדבר שהיה בבית של אמא שלה זה פסנתר לא אורגנית ונראה לי שיש כזה חשמלי

חסידויסית

משתמש מקצוען
מה שאתה מדבר שהיה בבית של אמא שלה זה פסנתר לא אורגנית ונראה לי שיש כזה חשמלי
היו פעם אורגנים כאלה.
של שתי קומות עם קולות עתיקים ומקצבים.
‏‏צילום מסך (1402).png

שירה עבאדי

משתמש פעיל
אם היא לא טיפוס טכני שמתעסק ומנצל כל פונקציה קיימת במכשיר,
לא הייתי קונה את ה700...
יש מצב שה600 ’תספיק’ לה..
מכירה את שני הדגמים ונכון שאולי הייתי מעדיפה לקנות את ה700 לעצמי,
אבל אם זה מיועד לנגינה ביתית וחובבנית, הייתי קונה את ה600..
יש ב600 פריסטים מובנים מעולים לנגינה בכל הסגנונות..
תכל’ס הייתי משקיעה ב600 במקרה דנן.
ואיזה רעיון מקסים ומתנה מאד שווה!!

הלמדן

משתמש פעיל
אם היא לא טיפוס טכני שמתעסק ומנצל כל פונקציה קיימת במכשיר,
לא הייתי קונה את ה700...
יש מצב שה600 ’תספיק’ לה..
מכירה את שני הדגמים ונכון שאולי הייתי מעדיפה לקנות את ה700 לעצמי,
אבל אם זה מיועד לנגינה ביתית וחובבנית, הייתי קונה את ה600..
יש ב600 פריסטים מובנים מעולים לנגינה בכל הסגנונות..
תכל’ס הייתי משקיעה ב600 במקרה דנן.
ואיזה רעיון מקסים ומתנה מאד שווה!!
את מתכוונת שה600 יותר יהיה לה נוח ומעניין מאשר ה700, או שרק אין ב700 מעלות משמעותיות בשבילה??
אני אישית התחברתי ל700 בגלל המראה החיצוני שיותר יפה לבית..

איש השדה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מניסיון נגינה ב 700, אני לא חושב שבשביל נגינה ביתית ותחביב צריך להשקיע ב 700, ה 600 מפנק ביותר, והוא מספיק מקצועי מבחינה ביצועית ואף מבחינת הסאונד.

שירה עבאדי

משתמש פעיל
את מתכוונת שה600 יותר יהיה לה נוח ומעניין מאשר ה700, או שרק אין ב700 מעלות משמעותיות בשבילה??
אני אישית התחברתי ל700 בגלל המראה החיצוני שיותר יפה לבית..
לא.
ה700 עם יותר פונקציות...
אבל זה לא באמת משמעותי בשביל להצדיק כזה פער במחיר...
ה600 מעולה, כייפית לנגינה בכל הסגנונות!
ולא קונים אורגנית בגלל מראה חיצוני.

הלמדן

משתמש פעיל
לא.
ה700 עם יותר פונקציות...
אבל זה לא באמת משמעותי בשביל להצדיק כזה פער במחיר...
ה600 מעולה, כייפית לנגינה בכל הסגנונות!
ולא קונים אורגנית בגלל מראה חיצוני.
הבנתי שב700 אפשר לחבר מיקרופון ולהקליט את הנגינה + השירה במיק' לאודיו, וב600 אין את זה.
זה נכון?
האם זה לא נחשב משמעותי?

בעל ניסיון

משתמש פעיל
הבנתי שב700 אפשר לחבר מיקרופון ולהקליט את הנגינה + השירה במיק' לאודיו, וב600 אין את זה.
זה נכון?
האם זה לא נחשב משמעותי?​
נכון מאוד.
אני בהלם שלא הזכירו את זה כאן שבPA700 הווליום יותר גבוה (חשוב כשמדובר בנגינה ביתית...), וכן האפשרות של הכנסת המיקרופון אינה קיימת כלל ב PA600.
באופן כללי, יותר אהבתי את הPA700 אם כי, כמו שכבר הזכירו כאן בשביל לנגן בבית אין כל כך הבדל משמעותי בין 2 האורגנים הנ"ל.
ומי שהזכיר כאן ימאהה, העיצוב של אורגני ימאהה אם לא מדובר בטיירוס זה פשוט מזעזע, מה שלא תורם עם בקשת פות"ש שרוצה גם אורגן שמתאים לבית מבחינה עיצובית.​

שירה עבאדי

משתמש פעיל
זה נכון?
האם זה לא נחשב משמעותי?
נכון.
לנגינה ביתית? לא.
נכון מאוד.
אני בהלם שלא הזכירו את זה כאן שבPA700 הווליום יותר גבוה (חשוב כשמדובר בנגינה ביתית...), וכן האפשרות של הכנסת המיקרופון אינה קיימת כלל ב PA600.
באופן כללי, יותר אהבתי את הPA700 אם כי, כמו שכבר הזכירו כאן בשביל לנגן בבית אין כל כך הבדל משמעותי בין 2 האורגנים הנ"ל.
ומי שהזכיר כאן ימאהה, העיצוב של אורגני ימאהה אם לא מדובר בטיירוס זה פשוט מזעזע, מה שלא תורם עם בקשת פות"ש שרוצה גם אורגן שמתאים לבית מבחינה עיצובית.​
זה פשוט מגוחך להתאים את האורגן לבית מבחינה עיצובית..
לא בוחרים כלי נגינה לפי הנראות, בוחרים לפי סאונד.
והווליום לא פקטור באשכול הזה.
ואם אתם רואים את כל היתרונות והמעלות של ה700, אז אולי כן תקנו אותה..
זה פשוט משמעותי ההפרש במחיר.
לא יצא לי לנסות את ה700 עם מיקרופון לתוך הכלי, אבל לו היתה לי האופציה לבחור, הייתי בוחרת ב700.
אא”כ לא הייתי מתכננת לצאת איתה החוצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה